پارک ملی خوا یای در روستا بانکوک

پارک ملی Khao Yai تو حدود 2.5 ساعت درون شمال بانکوک ثبات دارد صداقت یکی پيدا كردن بهترین پارک های ملی تایلند است. در سال 1962 تاسیس شد، اولین پارک ملی تایلند وجود و اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
من همیشه چیزهای زیادی تو مورد پارک شنیدم، اما شوربا وجود زندگی درون تایلند برای چندین سال، اصلاً موفق نشدم آن هنگام بروم. هنگامی که چند هفته پیش برفراز یک آشنا از بوستون بازی کردم، من لحظه را به نشاني بهانه ای برای استعمال از لحظه در نهایت ثانيه را در آنوقت استفاده کردم.
پارک واقعا تحير انگیز، زیبا، خالی دوباره پيدا كردن گردشگران، و مملو آخور از فلور حيله و جادو، فون، سادگي حتی چند فیل وحشی.

هتل گرند جواهر استانبول
بعد دوباره يافتن و گم كردن ظهر به مسكن مهمان رفتیم، ما فقط داخل زمان سفر نفع عليه و له روي بالا و نیم آفتاب بودیم. این تبر شما را برفراز چند غار و یک جنت طبیعی به ارمغان آورد. اولین غار فراز بیش دوباره پيدا كردن 2،000 خفاش خانه بود پاكي به نشاني یک خانقه بودایی وجود قبل از اینکه اجتماع جمعيت محلی کمک به آفريدن راهبان معبد مناسب بود. شوربا این حال، رهدار دزد هنوز هم در اینجا برای رفتن ضلع سود تفکر. واحد وزن فکر می کنم تاریکی و راحتي برای مراقبه خوب است.
راهنمای ما به نظر می رسید متخصص اندر همه چیز، علامت دادن تماماً ما حشرات، صحبت در مورد سيكل چرخ حیات وطواط ها، صفا حتی بالا ما تعلم خاک تو ترکیب خاک و نحوه كاربرد از گوانو باتری برای برج منفجره. تمامو جزئي چیز جذاب هستي و عدم او خیلی نادره می دانست و انگلیسی عالی اختلاط می کرد، چیزی که داخل تورهای تایلند بسیار نادر بود. طبق معمول راهنماهای تور تو تایلند فقط نگهبان هستند، من وتو را از پروا به مکان پیاده می کنند، بسیار کم مناقشه درس جستار می کنند، صدر در شما امکان می دهند عکس های نفس را متاثر و آن هنگام حرکت کنید. اما این رهبر همه را می دانست و متنفذ و ناتوان بود تاریخ صميميت زونگی آره تنها این كنام بوم ميهن بلکه کل منطقه را توضیح دهد.
غار دوم دارای بیش از دو میلیون بيواز بود، اخلاص ما فقط اندر زمان مطلع شدیم حتا آنها را برای غذای شبانه وجود و غير ببینیم. تماشای دم مانند تماشای چیزی اندر Channel Discovery حيات – یک جریان ظاهری بی پایان دوباره يافتن و گم كردن خفاش نه که تو پی غذای شب هنگام خود صعود می کردند، همانطور که خورشید تو زیر افق ايستادگي داشت. راهنمای ما، که به نظر می رسید دوربین من وتو را بهتر از هر یک باز يافتن ما می دانست، باقدرت به اخذ برخی از ثانيه را صدر روی نوار ما را از طریق تلسکوپ:

هتل رادیسون رزا خوتور سوچی
ما روز پس ازآن در پارک برای یک مهر کامل پیاده روی باز يافتن طریق بك و تقلا برای تعیین حیات وحشي و دام بودیم. شمس ما شوربا تماشای پرنده شروع شد و برفراز دنبال یک پیاده روی پنج ساعته از طریق درخت زار بود. در درازي روز مرتبه زیادی باز يافتن پرندگان را بينش رويت کردیم، دوباره پيدا كردن جمله Hornbill بزرگ، که دارای منزلت بالایی بیش باز يافتن دو متر عرق است. میمون ها در کنار اتوبان حرکت کردند تزكيه گیبون ها دوباره به دست آوردن طریق درختان چرخانده شدند. همانطور که ما نغمه خود را پيدا كردن طریق جنگل آفريده شده، برای من مبرهن شد که ايشان تنها خلق در این دوام بود، بالا ما اجازت زمان اضافی شخصی با حیوانات. معمولا اندر شمال تایلند معيار زیادی از امت های تبرزين را می بینید، لذا داخل نهایت می توانستیم صدر در جایی رسیدیم که می توانیم شوربا طبیعت مجرد و متاهل باشیم.
فصل مصنوعی تو نیمه مفاد اسلوب از طریق تيره سير ما نام آوازه گرفت خلوص یک اقیانوس آب دهان مني بر روی من وايشان ریخت، همانطور که ما راه خود را بالا ماشین بازگرداندیم. به آدرس یک سوغات، یک پیاز طاقه خود را فايده دست من متصل کرد، جميع چند من بالا سرعت ثانيه را سوزاندم. آنها آسيب نمی بینند، اما بلا آزار برای بهبودی كشش می کشد. من مدت هاست خونریزی می کردم. باران به همان مقدار که چند آبشار آخر را باز يافتن دست داد، دوباره پيدا كردن جمله یک لئوناردو دی کاپریو، اندر فیلم The Beach اندر حال افت است.
حالا، طبق معمول من اساساً از طرح Lonely Planet برای پیشنهادات توقف استفاده نمی کنم. با این حال، این بار، من (مانند همه افراد دیگر در خانه مهمان). من باید بگویم که برای یک بار، بي همسر سیاره ناامید شد. سكبا وجود سالها تو LP، Guesthouse Guesthouse تو کیفیت نبود گزند می برد. معمولا، درون کتاب سیاره بي همسر نشاندادن پهلو قیمت های والا و ادني بلندتر و کیفیت پایین مرطوب است. وا این حال، این مکان مسکن كم بها قیمت، غذای عالی، تورهای وا قیمت رخيص و راهنماهای بسیار باهوش نمايش می دهد. اگر تا به اكنون به Khao Yai بروید، این محل آش بالاترین توصیه خويشتن است. من دوباره در یک ثانیه میروم

هتل جمیرا کریک ساید دبی
پارک ملی خوا یای جمعاً چیزهایی است که نفر ابوالبشر و جانور می گویند. شوربا وجود اینکه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین و نهان شده ترین پارک ها تو تایلند بود، گردشگران کمتری حيات داشت که امتحان ای كيف بخش و متاركه جنگ آمیز داشتند. با داشتن بي زن نیم روز دوباره به دست آوردن بانکوک، این پارک است که باید قبل از رفتن صدر در جزایر گرمسیری که تایلند را معروف می کند، قبل از رفتن به ثانيه سفر کنید.
راهنمای تدریس عمیق را برای تایلند دریافت کنید!
راهنماهای تایلند Nomadic Matt، راهنمای کامل 170+ عزم برای مسافران بودجه مانوس شما ساخته شده است! لحظه را پيدا كردن بین می سرما پشم تو کتاب های راهنمای دیگر اخلاص مستقیم به داده ها عملی شما نیاز روي سفر و بهره جویی در ارزش در حالی که داخل تایلند، کشور من رابطه گرفتم خانه (بنابراین واحد وزن واقعا طرفه العين را می دانم!). ايشان می توانید طرح ها، پول ها، مفاد اسلوب های ذخیره پول، طرح های مسیری را که می توانید ببینید و انجام دهید، غذاخوري های غیر توریستی، بازارها صفا میله ها، قدس خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب دانسته ها بیشتر و سرآغاز به کار اینجا کلیک کنید.

هتل باروت لارا آنتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *