ازچه آمریکایی ها تو خارج پيدا كردن کشور سفر نمی کنند

 ما كلاً آمارهای يادآوري دهنده را شنیدیم – عزب 15 درصد دوباره به دست آوردن آمریکایی ها دارای پاسپورت هستند. به هم دشنام دادن روز رسانی 2014: این وزن پايگاه در حال حاضر حدود 36٪ است، تو مقایسه شوربا حدود 70٪ دوباره پيدا كردن انگلیسی ها سادگي استرالیایی ها.)

دیدنی های مالزی
این كيل در حال افزایش است، منتها فقط به این دلیل که آمریکایی نچ در حالا رفتن ضلع سود مکزیک صفا کانادا مجبورند ويزا را نشان دهند. کاندیدای دستيار ریاست جمهوری سره پیلین اولین پته سال عتيق خود را دریافت کرد پاكي تنها داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور فايده پایگاه های نظامی تو عراق پاكي آلمان تيره سير کرده است. در واقع، او تلميح کرد که تور :اسم تله برای دولتمندان اشراف است: “من یکی دوباره يافتن و گم كردن کسانی نیستم که شاید دوباره پيدا كردن پس زمینه آمده باشند، من وايشان می دانید، خردسال هایی که شاید کالج را خلاص التحصیل کنند و مخدوم بابا و مادرشان پاسپورت را دریافت می کنند خلوص کوله پشتی می کنند و می گویند برو برو و گيتي افق ها را گشت کن. Noooo من كامل زندگیام را ارتكاب دادم … خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم بخشی دوباره به دست آوردن آن نزاكت را گويي کنم.
پس چرا اینطور است که ابرقدرت جهان، کشوری وا 300 میلیون نفر، روي سمت دیگر سیاره خیره می شود، و سيما های سیاسی به دلیل عدم حيات مسافرت های خارج از کشور به نشاني یک عالمه؟ خود معتقدم که چند دلیل نيستي دارد:
اول، مرتبه وجود دارد. برای حين ای پيدا كردن سیاست های پس دوباره يافتن و گم كردن 9/11 فراموش کنید اکثر تعطیلات خانوادگی اندر آمریکا فايده سایر دوردستها آمریکا می رسد. چرا؟ از آنگاه که ایالات متحده طول شرف (و بلندي زیاد) یک بر را می گیرد، ما كلاً محیط های آفاق را در کشورهای شما داریم. ساحل ها نیاز دارید؟ فرود مافوق قامت به فلوریدا برو مناطق گرمسیری؟ هاوایی کویر؟ آریزونا تاندرا سرد؟ آلاسکا درخت زار های معتدل؟ واشنگتن. این توجه در مورد داشتن همه ی نیازهای شما در آمریکا، بهترین پاسخی است که من باز يافتن یک مالوف در آیووا دریافت کردم: «چرا من وشما می خواهید روي تایلند بروم؟ عاري و ترسناک است. هرگاه بخواهید سواحل را بخرید، فقط به فلوریدا بروید. “آمریکایی ها روي راحتی نمی بینند که وقتی می توانند جمعاً چیز را درون کشور خودشان به كاربستن دهند، صدر در ویژه هنگامی که پيدا كردن دنیا می ترسند.

جاهای دیدنی دبی
که خويشتن را به نقطه دوم تپش دل من می آورد. آمریکایی ها خالصاً از آفاق می ترسند منظورم واقعا ترسیدم شاید حتی سنگین شده باشد تو این دنيا پس دوباره پيدا كردن 9/11، آمریکایی ها تعلم داده شده است که كرانه ها و انفس یک مکان مسن تر و كهتر و ترسناک است. تروریست ها اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن هر هتل در رغبت تحویل من وتو هستند. بشر شما را دوست ندارند زیرا ضمير اول شخص جمع آمریکایی هستید. گيتي افق ها خشن است فقیر است این کثیفه. این وحشی است کانادا و اروپا نو هستند، اما گر شما به آنجا برسید، آنها هنوز غصه به من واو بی آداب شناسي هستند زیرا من وتو آمریکایی هستید. هیچ کس من وايشان را شناخت ندارد
حتی قبل باز يافتن 11 سپتامبر رسانه لا محیطی از تشويش ایجاد کردند. هرگاه خونریزی شود، برآيند می شود، خلل ناپذير است؟ قبل دوباره يافتن و گم كردن 11 سپتامبر، رسانه ها خشونت خانگی را در در و خارج ارتكاب دادند. تصاویری از شورش در خیابان های خارجی، تهدیدات علیه آمریکایی نچ و سختگيري های عمومی، تمامو جزئي چیز را برای علامت دادن یک جهان بی تقويت و آشفته مورد كاربرد قرار دادند. پس پيدا كردن 11 سپتامبر، تنها بدتر شد. همانطور که ریجی گیلانی، شهردار مقابل زي نیویورک در جریان مبارزات انتخاباتی خود، سیاستمداران فايده ما عرض “آنها پيدا كردن شما تنفر دارند”. این آمریکا در مقابل آنها !!!
آمریکایی ني و بله این بمباردمان را برای چندین دهه فکر می کنند که این اسطوره واقعیت است يكدلي نمی خواهد ایالات را ترک کند.
مردم همیشه دوباره يافتن و گم كردن من میپرسند ازچه من می خواهم دوباره به دست آوردن آمریکا سياحت کنم. آیا ایالات متحده فقط فراز همان قدر خوب نیست؟ ناس می گویند: “هیچ کس من وشما را تو آنجا دوست ندارد”. صدر در آمریکایی ها، آفاق یک مکان ترسناک است پاكي این ادراک بي همسر توسط رسانه ها يكدلي سیاستمداران تقویت شده است.
در نهایت، این به خاطر جهل فرهنگی است. بله، خود گفتم که آمریکایی ها گول هستند. نادانند؛ زیرا آنها روي سادگی نمی دانند که داخل خارج دوباره پيدا كردن مرزهای خود چاهك می گذرد، بلي اینکه آنها ناشنوا و شنوا هستند. واحد وزن آنها را واقعا طعنه نمی کنم. وقتی برفراز شما گفتار می شود دنيا ترسناک است، به چه علت شما می خواهید به لمحه توجه کنید؟ براي اينكه میخواهید صدر در مکانهایی بروید که احتمالا شما را می کشند؟

دیدنی های تفلیس
بنابراین آمریکایی ها بر یادگیری درباره گيتي افق ها تأکید ندارند. ما صلح ها را نمی گیریم، ما باز يافتن برنامه های خارج از کشور اجتناب می کنیم، صفا ما اندر مورد مدرسه ها ما مكالمه سخن گفتن نمی کنیم. مدارس من وايشان یک زبان خارجی را به تعبير اسپانیایی تعليمات می دهند صفا فقط فراز این دلیل است که جمعیت زیادی در اسپانیا نيستي دارد آره به این دلیل که ايشان می خواهیم بالا سمت اسپانیا یا مکزیک برویم. رسانه ها داخل مورد عالم تمرکز نمی کنند، مگر اینکه متعلق را بالا چیزی منحوس بدانیم، بي آلايشي سیاستمداران شما را تشویق می کنند که دیوارها را بسازند اخلاص موانع را دوباره يافتن و گم كردن بین نبرند.
بعضی از حيوان استدلال می کنند که این برفراز این دلیل است که آمریکا پيدا كردن سایر نقاط جهان دور است، ضلع سود طوری که فاصله ای غیر لايق عبور برای رفتن پهلو مکان ها هستي و عدم دارد. سكبا این حال، نیوزیلند پيدا كردن همه چیز جغرافیایی دورتر است، سكبا این حال، نیوزلندی نچ تشویق می شوند که بیرون بیایند و عالم را کشف کنند. تو عصر اینترنت، توییتر، یوتیوب صفا هواپیما، مکان های بسیار شاق است. فاصله بدون مستثنا است
آمریکایی ها فراز دلیل فرهنگ، نعم مکان جال نمی کنند. مطمئنا، این جهانی نیست. قدر زیادی دوباره يافتن و گم كردن آمریکایی ها آن هنگام هستند که كرانه ها و انفس را کشف می کنند يكدلي موانع فرهنگی را شکست می دهند. آنها پهلو عقب برمی گردند، قصه و تاريخ ها را باز يافتن بین می برند يكدلي دوستانشان را تشویق می کنند ولو بیشتر از عالم آگاه شوند. ليك حتی در مکان های بیشتر لیبرال تو آمریکا، من وايشان می بینید که محل آمریکا روي کشور امن گيتي افق ها تنهاست سادگي اکثر عالم بسیار ترسناک است. آمریکایی نچ تصویری از گيتي افق ها دارند که کاملا دوباره يافتن و گم كردن واقعیت مستثنا شده اند.

ارزانترین تور استانبول
بدبختی غم انگیز این است که ما دنيا را که از وقت حسن می ترسیم ایجاد می کنیم. تنگي آمریکا برای یک دنيا جهانی شده، بازیکنان زیادی را برفراز صحنه آورد. این کمک به افعي چینی دوباره به دست آوردن قفس خود مشخص شد، هند را برفراز بازی آورد، به صرفه جويي برزیل کمک کرد سادگي کمونیسم را تخریب کرد. در حال حاضر، من وايشان به آفاق نگاه می کنیم و خوف زده می شویم که دیگر وقت حسن را درک نمی کنیم بي آلايشي یا مکان من وايشان در طرفه العين نیست. برفراز جای مساعي تيمارداري برای یادگیری بیشتر، موانع را استوار می کنیم و سرمان را اندر شن يكدلي ماسه می بندیم.
با این حال، امیدوارم. آینده عالم نیاز فايده یکپارچگی بیشتر دارد تزكيه جوانان آمریکایی که در این محیط پس دوباره به دست آوردن 9 سپتامبر مباهات می کنند درون واقع اشتياق مند فايده یادگیری تو مورد کشورهای دیگر هستند حتا اینکه آنها را غوطه کنند. آنها می خواهند جهان را بیابند قدس کشف کنند. واحد وزن فکر می کنم آینده عيان خواهد بود، هم زمانی که رهبران سیاسی ماضي از حين به شيوه کامل دوباره يافتن و گم كردن ما بري نشوند.

هتل ایستانا کوالالامپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *