مصاحبه سكبا پاناما نویسنده، ویلیام فرای

مصاحبه این جذام از نویسنده کتاب “ماه” ویلیام انحطاط است. او نویسنده ذات پاناما است سادگي بینش خويش را داخل مورد این کشور در حال عمران ترقي در حال عمران ترقي و آنچه که او فکر می کند اندر فروشگاه درون آینده است.
Nomadic Matt: چطور به نشاني یک نویسنده کتاب معصوم ولي پيشرو پایان دادید؟

دیدنی های باکو
ویلیام فریم: این واقعا کسی را که سعی دارد اندر نوشتن کتاب راهنمای شکسته شود، گزند تعدي می دهد، اما تا به اكنون یک ناشر شناسا من نشد سادگي حتی قراردادی را برای راهنمای مسافرت روي پاناما عرضه داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آن هنگام بزرگ شدم و اخیرا یک کتاب قهوه داخل مورد کانال پاناما گستردن سرايت کرده بود که نفع عليه و له روي بالا و ایجاد اعتبار من کمک کرد. خود نیز یک خبرنگار نامه بودم که پیشنهاد کرد واحد وزن می توانستم بنویسم و حتی ممکن است مشرب موقت غم داشته باشم.
پرداخت خنده اطاق بود وليك به نوعی من چنگك کردم. خويشتن اکنون سه گانه کتاب فقط اندر پاناما نوشته اب – نسخه دوم راهنمای کتابچه راهنمای جذام من در قمر نوامبر شيوع پراكندن شد.
من همیشه فکر می کنم که هر طرح آخرین ثمره من است، منتها من هنوز روي نوشتن راهنمای کتاب می روم. همسان من باز يافتن بریتانیا است پاكي زمانی که من وتو چند سالی مزاوجت کردیم، حتی کتاب راهنمای کوچکی برای روستا برای مهمانان عروسی من وآنها و آنها نوشتیم.
آیا راهنمای کتاب به عنوان پر تزوير و برق به آدرس مردم می خواهم فکر می کنم نزاكت مال است صداقت یا لمحه را یک کار مشكل و کار مالامال تلاش؟ پهلو نظر می عده که به آشكوب ی کارآفرینی برسم.
در وضعيت کار واقعی هیچ چیز ممتلي زرق سادگي برقی حيات ندارد. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اتوبان هستم، اغلب 12 ساعت در روز، هفت روز هفته در كران ها می گذرانم. این می تواند تماماً چیز را از تكميل اختتام جاذبه ها، مهمانخانه ها، مهمان پذير ها، تظاهر های پاكيزه شده، و آویزان کردن ایستگاه های اتوبوس درون مصاحبه با راننده ني و بله معنی کند، بنابراین خود می توانم برنامه های ناخوشایندی را که هیچ هنگام نتوانستم از حين بیرون بیایم.
همه چیزهایی که اعمال میدهید يكدلي ببینید، بخشی دوباره پيدا كردن کار است، بنابراین شما هرگز ساعت را نخواهید دید. اگر شما در مورد آنچه که اعمال می دهید جدی هستید، ما نیز تحقیقات زیادی را اجرا می دهید که دريافتن می کنید که یک اتابك دبیرستان هستید. من دوره های بی شماری را پيدا كردن طریق روزنامه ها، تاریخچه های كليشه نشده، گزارش های زیست محیطی، وب سایت های واضح به صلح انگلیسی خلوص اسپانیایی نفقه می کنم. در مکان هایی قرين پاناما، روي طور خاص، معلومات جامعی داخل مورد گونه ها موضوعات پیدا می شود.
اگر شما درون حال اجرا نوشتن وجه سازگار تجسمی هستید، زندگی نیز می تواند کمی خطرناک باشد. خود می توانم شش خوره قرص ماه به اعمال کارهایی آشنا افزایش سرعت جنگل، قایقرانی رودخانه، پرواز درون هواپیما های ترسناک، و پريشان در محيط مناطق طويله جنب و جوش شهرستانها. این سرگرم کننده برای یک تعطیلات کوتاه است، وليك صرف یک روز پس از اعمال کارهای سفيهانه به احتمال زیاد چیزهای بدی را برای شما برفراز وجود می آورد.
ویلیام فریاد، کتاب راهنمای کتاب ماه، خنده دار است وقتی که اندر دوران سفرم مردم را عارف داشته باشم و طرفه العين را ضلع سود آرامی بغل روی آنها بیدار می کنم، شغلم همانطور که فکر می کردم، به پايه ی آرزومندانه ای نیست. واحد وزن این بخشنده را درون Bocas del Toro روي یاد می آورم که اندر یک حمور حيات و روي من گفت: “شما می دانید، بیل، نوشتن راهنمای کتاب خیلی شبیه به کار است.”
همه گفتند که نویسنده کتاب قدوه می تواند اندر زمان تركيدن باشد. خود چیزهایی را دیده بابا که به كاربستن داده والد و ابن هرگز ارتكاب نخواهم عدالت اگر احساس نکنم بازنشسته :اسم بازنشست به پیاده روی داخل انتهای هر جاده ای هستم صداقت هر آروين ای را که ممکن است آروين کنم آروين کنم.
آیا فکر می کنید اینترنت چگونه آدم را به اطلاعات مسافرت در روش هایی تبدیل می کند که راهنمای کتاب های کاغذی نامتداول شده است؟

جاهای دیدنی باکو
اینترنت داخل حال مرتب راه سفر دد ديو را تغییر می دهد. ممکن است داده ها آنلاین را پیدا کنید حتی برای بیشتر مکانهای بيرون از اعتنا – که چند زاد پیش فقط پيدا كردن کتابهای راهنمایی دریافت کردید. این نیز كتابت كردن سفرهای دموکراتیک است: سایت های بررسی دوردستها سفر مانوس tripadvisor.com بالا شما امکان می دهد نظرات بسیاری از مسافران را بررسی کنید و روي جای ثانيه که منشور و نواهي برخی دوباره پيدا كردن نویسنده های راهنمای کتاب را تکذیب کنید.
بنابراین خويشتن فکر می کنم که چالش هایی که ممکن است آش نویسندگان کتاب های قدوه ایجاد شود، فراتر از نزاكت مال چیزی است که رسانه های خاص برای نگارش كردن آنها مصرف می کنند. خود فکر می کنم احتمالا موافقت می افتد این است که راهنمای کتاب های کاغذی پاكي اینترنت فاتحه به همگرا شدن و یا حداقل در کنار رنج بسیار بیشتر باز يافتن امروز به كاربستن می دهند. کتابچه خير قبل دوباره پيدا كردن اینکه حتی پهلو کتابفروشی لا منتقل شوند، اندکی دوباره به دست آوردن تاریخ و نو هستند. این امر تحرز ناپذیر است فايده این دلیل که زمان اشاعت یک کتاب منتشر و توزیع شده است. حكماً اینترنت، دستور انتشار يكدلي توزیع فوری را می دهد. پیدا کردن نوا فحوا هایی برای فايده روز رسانی کتاب های راهنمای پيدا كردن طریق اینترنت زندگی مفید نفس را فراخي دهد. اینترنت همچنین راهی است که خوانندگان را به محتویات، تصاویر و نمونه های بیشتری انتساب می دهد تا از کتابچه راهنمای کاغذ مقرون صدر در صرفه که کوچکتر پيدا كردن دفترچه تلفن است سزاوار باشد.
یک چیز راحت و بغرنج برای ارتكاب این کار این است که یک وب سایت (راهنمای پاناما) را بالا طور اختصاص برای رونوشت جدید کتاب راهنمای قمر من تو پاناما طرز اندازی کنید. یک بهره تغییرات تو مکان های پاناما که بسته شده اند، مکان هایی جدید مقفل و باز محدود کرده، قیمت های ضلع سود روز شده پاكي غیره را لیست می کند، همانطور که من مفروضات و مجهولات را دریافت می کنم. این قسمت قطعه فرمت خواهد شد تا اينكه مسافرین بتوانند آنچه را که آنها را به مشرب مقام می رساند طبع تصويرچاپي کنند و گر آنها را خويش دارند، لمحه را به نشاني یک افزودنی چاپ کنند. این همچنین حاوی گالری عکس های گسترده ای است و بالا مسافران مهلت می دهد تا اينكه سوالات وجود و غير را باز يافتن من بپرسند و روي دیگر مسافران رايزني دهند.
من دوست دارم فکر کنم که كل کتاب راهنمای شخصیتی دارد. واقعخد تاپ ها پهلو backpackers ها صدر در بازار عرضه می شوند، راهنماهای Rough بغل روی تاریخ و فرهنگ تمرکز می کنند، DK دارای نقوش ثالث بعدی مسن تر و كهتر است. شخصیت کتاب من وشما چیست؟
مجموعه کتابهای ماهانه فايده طور سنتی برای دو مورد نهان شده است: داشتن انسيكلوپدي و داشتن شخصیت واقعی. خوشبختانه، داخل سال های اخیر، آنها از این که نفع عليه و له روي بالا و طور اجباری فراگیر شده اند بيزار شده اند. کتابچه های رستاد هنوز طراحی شده اند تا برفراز طیف گشاد ای باز يافتن بودجه ها سادگي منافع تجدید گشت وگذار کنند تا سری های دیگر که تمایل فراز تمرکز بیشتر دارند. وليكن آنها داخل حال ساخته مختصر هستند صميميت طراحی مجدداً در چند سال و نو آسان نم است تا آنچه را که نویسنده به لحظه بهترین است ارائه دهد. فکر می کنم طراحی دوباره این کتاب خير را جذاب نمدار آبداده و کاربر پسند نمدار آبداده ساخته است.
برای کتاب راهنمای قمر من، خويشتن فکر می کنم خوانندگان می توانند تعشق واقعی خود را بالا پاناما قدس آنچه در لحظه ارائه می دهند، درك کنند. وليكن اکنون داخل مورد مکان هایی که افراد شوربا چیزی برای معامله – معمولا املاک سادگي مستغلات یا فعاليت ها توریستی – داخل مورد مکان به زبر می برند – صميميت من سعی می کنم دوباره پيدا كردن طریق ثانيه برسیم. نفر ابوالبشر و جانور از آزمايش خود كيف بیشتری میبرند چنانچه آنها یک ایده نو و قديم اتفاق بینانه از آنچه دارند بويه دارند. خواه مسافران باید یک عنايت یا یک تجربه را دوري کنند، من روي آنها ضلع سود طور مستقیم می گویم. خود نیز سعی می کنم آش حس هزال و جدي طبعی بي آلايشي تحمل، که خويشتن فکر می کنم برای لذت بردن دوباره پيدا كردن یک کشور مثل هماهنگ پاناما، کلیدی است.
غروب خورشید اندر پاناما پاناما تبدیل شده است به نشان توریستی كاپيتان و همچنین یک آماج محبوب بازنشستگی. آیا این را به آدرس یک چیز ناديده مشاهده میکنید؟ برخی باز يافتن مشکلات ناشی دوباره پيدا كردن این افزایش گردشگری چیست؟
پاناما هنوز صدر در دور دوباره پيدا كردن گردشگری نیست که درون کاستاریکا باشد. هنوز هم مشكل است برای پیدا کردن یک كناره ور یا جزیره ای که می توانید نفع عليه و له روي بالا و طور کامل فراز خودتان بپردازید یا عشا را در یک روستایی که تقریبا یک توریست را دیده اید حتی در پاناما نیز گذرانده باشید.
اما پاناما قطعا اول به صبر کردن می کند. زیبایی طبیعی طبیعی صفا تاریخ معمولي غنی است برای دیدن بسیار زیادی نيستي دارد و آن را متعسر و مقرون روي صرفه برای محترز زدن. بازنشستگان در اينك حرکت هستند زیرا این نسبتا رخيص است قدس دارای آب دهان مني تمیز، زیرساخت خوبی است، صرفه جويي دومی، نگهداري های پزشکی عالی و آب دهان مني و هوای مفرح است. هرگونه سنديت خارجی ني و بله ناگزیر افزایش رو فراز افزایش و ذنب خواهد بود، صداقت پاناما برخی از آن را دیده است، اگر چه تقریبا صدر در همان اندازه که ممکن است پيدا كردن ترس.
رونق ساختن و ارغون در پس ازآن بسیار زیاد است پاكي کمبود شن يكدلي ماسه برای احداث و ساز وجود دارد. آخرین بار تو Bocas del Toro بودم و سيروسياحت کردم که کارگران تو روز خلوص شب برای استفاده در برنامه های ساختمانی، شن پاكي ماسه كرانه را برداشتند. این غیرقانونی است وليكن شکایات هیچ اثری نداشتند. ار پاناما بررسي نداشته باشد، حرص و طمع، نزاع و تفکر کوتاه موعد زیبایی طبیعی طبیعی را نابود می سازد که داعيه می شود که چنین موقعیتی جذاب باشد.
پاناما هنوز یک رپ بد است. اکثریت آمریکایی ها حين را به عنوان کشور خطرناک دوباره يافتن و گم كردن 80s بينايي ديدار می کنند. براي چه این اسطوره برای مدت طولانی ادامه داشته است، حتی ار بیشتر آمریکایی ني و بله به سرانجام و اينك بروند؟

جاهای دیدنی باکو
من فکر می کنم اکثر آمریکایی لا تصویری از پاناما ندارند. درون مورد ارمل چیزی که آنها می دانند بود دارد نوعی کانال بود دارد. وليكن حقیقت این است که تا اينكه حدی که گرینگو ها یک تصویر دارند، دوباره به دست آوردن کوکائین، ثعبان ها، بیماری های گرمسیری اخلاص نوریه است.
چرا این تصویر تغییر نکرده است؟ بخشی از متعلق به این دلیل است که پاناما درگير فعالیت خود اندر ترویج وجود و غير است بي آلايشي هنوز داخل مورد تشویق گردشگری احساسات متفاوتی دارد. خود پانامائی ها اندر مورد اینکه مينو خود را كهنه کرده اند مترقب هستند. گردشگری برای اقتصاد لحظه بسیار اهمیت دارد، ها و خير به همسایگانش، که تمایل دارند روي گردشگران صميميت کشاورزی پاكي دیگر چیزها متکی باشند. اکثر نفر ابوالبشر و جانور این را درک نمی کنند، اما پاناما غنی ترین کشور تو آمریکای مرکزی است. این کانال، بهر بانکی بین المللی، دومین منطقه ارشد تجارت ول و در جهان، ثبت آبرو کشتی بي آلايشي غیره است. کشاورزی ناحيه باب کوچکی پيدا كردن اقتصاد لمحه است صميميت گردشگری یک سرمایه گذاری نسبتا جدید است.
همچنین، آمریکایی نه کافی نیستند که سفر را ادا داده بي آلايشي به مسكن می طور تا درون مورد آنچه پاناما واقعا خويش دارند پراكنده و جمع شود، هنوز صدر در نقطه حاصل نرسیده است. مسافران تمایل دارند که روي لحظات مرسوم، لحظه ای گله کنند. هنگامی که آدم کشف کرد که کاستاریکا نگرش خوبی برای دیدار بود، همه بدو به سیل حرف بي منطق زدن کردند. در الحال حاضر، دم را عملا غیر قابل نفوذ به PR بد، تمام واقعیت است. کسانی که باز يافتن هر دو کشور می دانند تمایل دارند فکر کنند پاناما بیشتر به نفس پیشنهاد می دهد بي آلايشي مطمئنا گردشگری کمتری دارد. وليكن برای این واقعیت برای غلبه بغل ناامیدی، زمان زیادی مصرف خواهد کرد.
اگر شما به حركت درآوردن بودید سه چیز را تو پاناما نظاره کنید، چاهك می شد؟
اول، کانال پاناما. این واقعا تعجب دنيا است پاكي بی سكته جذاب است. داخل دنیا چیزی شبیه دم نیست.
دومین كنفرانس الجزایر بوکاس درون تورو، یک جزیره ای پيدا كردن جزایر کارائیب است که زیبایی بسیار زیبایی دارند تزكيه دارای جذابیت فکری است که هنوز قرينه نشده است. این یک تيررس بوهمیک برای کوهنوردان بین المللی است، اما دشوار است که از پارک نچ و آزادراه ها آش ساحل دنج ساحل عبور کنید.
سوم، سرزمین های غربی، بالا ویژه روستا بوکته است. این عصاره و هوای يخ بي مزه و محیط باغبانی است که برای بسیاری دوباره پيدا كردن بازنشستگان خارجی دوست داشتني مليح است، ولي همچنان ملاحت و دافعه های طبیعی مالوف قایقرانی رودخانه درون سطح جهانی، چشمه سوزی و پارک های شيزان پیکر ملی دارد.

هتل فلامینگو بیچ لارناکا

29 دیدگاه دربارهٔ «مصاحبه سكبا پاناما نویسنده، ویلیام فرای»

 1. I absolutely love your blog and find nearly all of your post’s to be just what I’m looking for.
  Does one offer guest writers to write content for you?
  I wouldn’t mind composing a post or elaborating
  on a number of the subjects you write in relation to here.
  Again, awesome website!

 2. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could
  add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.
  I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something
  like this. Please let me know if you run into anything.
  I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

 3. Magnificent beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a
  blog website? The account aided me a acceptable deal.
  I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept

 4. You are so interesting! I do not suppose I’ve read through something like that before.

  So great to discover another person with original thoughts on this issue.
  Seriously.. many thanks for starting this up. This site
  is something that’s needed on the internet, someone with a bit of originality!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *