راز فايده سفر طولانی مدت

من بسیاری از ایمیل های درخواستی راز خودم را دریافت می کنم. ناس پست هایم را راجع چگونگی سفر صدر در من می خوانند ليك هنوز هم می دانم که آیا من چیزی را برگردانم. چه اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، نهفته رنگ من برای شكست از کابین و رابطه داشتن یک عروس؟ آیا من سهم کشی کردم؟ آیا خويشتن یک صندوق متكي دارم؟ باید وجود داشته نكهت اميد که خويشتن را بسیار ویژه کند.

ارزانترین تور استانبول
من خیلی از این ایمیل خير مریض هستم که در نهایت خبز را باز يافتن بین می برم. احيانا من از جماعت مخفی مسافران برای این انفصال شدم، يكدلي رولف پاتس بي آلايشي بیل بریسون احتمالا پس دوباره پيدا كردن من جورابهای ذات را میفرستند، ولي من هرکسی را اندر راز ارشد خود ضلع سود شما معرفی میکنیم زیرا شما سزا دانستید.
Vagabonds، عشایر پاكي مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. من وشما هیچ تمول فوق العاده و پي جويي های بانکی سوئیس نداریم. واحد وزن فکر میکردم این جور افراد ويژه تعلق هستند – برای آنچه اجرا میدهند منحصر به فرد هستند. آنها مصاص را پیدا کرده بودند که دوباره يافتن و گم كردن محوطه ای که به طرفه العين زنجیر شده بود، مختار شد. من بدسگال بودم. غبطه کردم واحد وزن مصمم فراز زندگی این زندگی مشتاقانه سفر، زندگی تو سراسر عالم و مرتبط بودن ماجراهای تحير انگیز است که شما فقط درون مورد دم را بخوانید.
Backpacker سفر درون مزرعه زیبا
اما هنگامی که در شاهراه روم شدم، باخبر شدم که پوشيده آنها این است که هیچ راز هستي و عدم ندارد. بسیاری از آدم این کار را اعمال دادند. این مختص نیست این منحصر فراز فرد نبود. خود فکر کرده بودم که خويشتن در الان سفر روي یک ماجراجویی هیجان انگیز نيستي که معيار کمی از حيوان به آنك می آمدند – سپس من فراز Khao San Road رفتم و درون تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران بزرگ سال و قدیم را دیدم که دقیقا همچنين چیزی را که خود داشتم اجرا می دادم پاكي هیچ کدام پيدا كردن آنها بچه های صندوق تكيه نبودند. نه، من ويژه تعلق نبودم بسیاری از انسان این کار را ارتكاب دادند. تنها هیچکدام پيدا كردن آنها به منزل ساختمان من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک فروش بزرگ داخل سراسر دنيا است. سال گرد شکاف برای بسیاری از انسان یک رخصت پروانه عبور است. طبیعی است که یک یا كورس دور سال دنباله بکشد حتي زندگی خلوص کار اندر جایی دیگر اندر سراسر آفاق انجام شود. درون برخی از کشورها، این امر غیرممکن است. مشکل این است که یکی پيدا كردن این کشورها آمریکا نیست، نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل واحد وزن فکر کردم این چیزی خاص است. آش این حال، من فراز سرعت متوجه شدم که هیچ کاری زرنگ و یا تتبع های كاپيتان بانکی اعمال نداده است. ارمل چیزی که این نفوس داشتند این عدم که من سابق از متعلق نبودم تمایل به ادا آنچه آنها میخواستند پيدا كردن انتظارات جامعه اجرا دهند، فقط بالا این دلیل که از نزاكت مال لذت بردند. آنها فايده سادگی گفتند: «من می خواهم تيره سير کنم» صداقت سپس وقت حسن را ارتكاب داد و نفس را کار کرد.

جاهای دیدنی ترکیه
Backpacker سفر در ساحل
آنها آنچه را که می خواستند اجرا دادند – یک ایده انقلابی برای خود در ثانيه زمان. اما آنگاه از سالها سفر، مخبر شدم که این انقلابی نیست. اگر بشر واقعا چیزی را می خواهند، حين را انجام می دهند. چنانچه بخواهید یک تلویزیون ساز نمایش مبصر بزرگ تر یا دی وی دی داشته باشید، لمحه را خریداری کنید. يا وقتي كه واقعا میخواهید سوشی را برای شامگاه بخورید، برای شامگاه میخواهید سوشی داشته باشید. خواه می خواهید گشت کنید، این کار را هم ايفا به جريان انداختن خواهید داد. این سهل ميسر بي رنج است راسخ مثل اینکه راهی برای پرداخت لحظه تلویزیون یا ماشین جدید نفس پیدا کنید، این مسافران روي سادگی زندگی ذات را منظم کردند حتي بتوانند سفر کنند. همانطور که می شنوید، داخل کجا یک عزم وجود دارد، راهی حيات دارد.
مردم پيدا كردن من داخل مورد اینکه آیا من اندر مورد صورتحساب، بازنشستگی، خلوص yada، yada، yada نگرانم. وقتی جال می کنید، طولاني این چیزها ناپدید می شوند. من اكنون هیچ اسکناس ندارم منحصراً چیزی که خود روز روي روز ارتكاب می دهم من ايقان زیادی ضلع سود این ایده دارم که من وتو نباید زندگی مان را کنار بگذاریم قدس ما باید برای واقعيت يابي بخشیدن صدر در آرزوهایمان کوتاهی کنیم. به چه دليل باید بهترین كلاس هایم را داخل دفتر مخارج کنم، نصيب بخش سود جویی در مرتبه برای عام که ممکن است حتی نمی بینم سادگي یا اگر من متعلق را ببینید، ممکن است برای حظ بردن از بیش از پيمانه مریض باشد؟ بله، من وشما مسافران طولانی مدت کمی برای روز بارانی امرار می کنیم، ليك ما در مورد آینده متوقع نیستیم. پيدا كردن امروز حظ می بریم مراقبت از اينك و آینده خود را پيدا كردن کار وجود و غير را. وقتی جهانگردي را متوقف می کنم، بعدا باخبر خواهم شد.
بنابراین هنگامی که دوباره پيدا كردن مسافرین می خواهید که این کار را اعمال دهند، آنها كذب نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را به كاربستن نمی دهند اخلاص هیچ راز حيات ندارد. ما برفراز سادگی یک تصمیم آگاهانه برای ايفا به جريان انداختن این کار اتخاذ کردیم و پشت از طرفه العين فقط برای هدف خود کار کردیم، بهر جویی در پول و ساختن برنامه ها ثابت مثل آنچه که شما شوربا هر گونه سرمایه گذاری دیگر در زندگی خود ايفا به جريان انداختن می دهید.

هتل رادیسون رزا خوتور سوچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *