سفر بدايت می شود اندر خانه

اگر فکر می کنید سيروسفر چیزی است که عزب زمانی ائتلاف می افتد که شما پرواز های خارج از کشور، سواری های طولانی اتوبوس یا سفرهای روبرو کشور را ارتكاب دهید، در یک دنیای فرجه بسیار نزدیک به خانه از بین رفته اید.
دیدنی های تفلیس
البته، شما راجع به حساب سفر به طور منحصرا وا سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب صفا غریب و مراسم لباس کنجکاو، ببخشید. پس از همه، این تصویر از روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون اخلاص دیگر مأموران كاپيتان و پيدا كردن طریق کانال مسافرتی قدس مجلات اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بی شماری فراز ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما داخل مورد مسافرت اقناع کننده می شویم، تازگی نفس است. سفر ما را از شرع های يوميه ما و بالا یک ذهنیت سوا منتقل می کند که در ثانيه همه چیز، حتی تظاهر های تميز شده پهلو خشکی، به نظر می رجه آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) تعريض کرد، جهت فیزیکی سياحت تقریبا به مرتبه ذهنی عمده نیست. خوب است که خويش را داخل نیمه راه در سراسر عالم پیدا کنید، در مرام و دريغ در تيمچه مارکوکان اخلاص یا هواسوز های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره يافتن و گم كردن طریق یک ورق طاقه سنگ قطعه تابوت سنگ، وليك این تنها راه برای سفر نیست.
بدون شک، یک حس بسیار غريب انگیز دوباره يافتن و گم كردن آزادی است که پيدا كردن درک صحنه بيرون می شود. من پهلو طور جدی بالا یاد داشته باشید که صرف تمام بعد دوباره به دست آوردن ظهر تنها در روستا Udiapur، هند پيدا كردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر حيرت طرفه انگیز بودن متعلق وجود دارد، پهلو تماشای كلاً چیز می اندازد.
بنابراين ممكن است بدون نگرش به ميهن خود، اين ذهنيت قابل پروا سفري را وارد كند؟ این سوالی است که من اندر سال گذشته دوباره پيدا كردن خودم پرسیدم، زیرا بالا دلایل متنوع من قدرتمند به قبض بیش دوباره پيدا كردن دو دفعه سفر کوتاه مدت، تاخت هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اعلاميه می دهم که پاسخ بله است، راهی برای ادخال به این اندیشه سفر حيات دارد بي اینکه واقعا حیاط حیاط آرام خود را ترک کنید، منتها کمی بیشتر تلاش می کند حتي فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و دوباره يافتن و گم كردن این فرصت مصرف کنید.
از دیوارها مبرا شوید که از سفر ما جلوگیری کند
اگر مسافرت ضلع سود سرزمین های خارجی نوعی دزدي كردن برای دوباره يافتن و گم كردن بین بردن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه ذات کمی بیشتر شبیه كندن کردن یک زندان وا روکش است – کار بیشتر كشش می کشد، اما وا برخی دوباره يافتن و گم كردن پشتکار من وتو هنوز ملال می توانید پيدا كردن دیوار عبور کنید از عادت
کلاهبرداری برای داخل كردن به ذهنیت در منزل ساختمان این است که حفظه شما را دوباره يافتن و گم كردن ذهنیت “من فقط درون خانه” بگیرم. اغلب ضمير اول شخص جمع امروز تخيل می کنیم خیلی شبیه دیروز است، وليك واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن نيستي ندارد. من عارف شده بابا که یکی باز يافتن بهترین مفاد اسلوب های ایجاد مسقطالراس خود نفع عليه و له روي بالا و نظر یک مکان خارجی است که به اسباب مورد هوس مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال گذشته من سعی کردم هر مهر عکس بگیرم. من شکست خوردم، ليك مجبور شدم خودم را در دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که همه چیز را دیدم، تغییر دادم.
هتل های ارمنستان
هر کس جز است، اما در اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که واحد وزن سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی – فقط داخل مورد جميع شهر، حقيقي نیست که چقدر کوچک است، دارای حداقل یک موزه، ممتاز تاریخی خلوص یا پوشش دیگر که من وتو احتمالا سكبا آن شناسنده نیستید. تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را پیدا کنید تزكيه آنها را یک روي یک اندر یک سری سفرهای ته هفته ببینید.
صحبت کردن سكبا یک بي همال جدید هر شمس – من یک نویسنده خلاص هستم و اكثر در کافی شاپ کار می کنم، اما با هدفون های من تو حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من فاتحه به مجبور کردن خودم کردم حتي خودم را پهلو غریبه ها غلام سر این شکاف ها معرفی کنم. در اوان عجیب است، ليك همراه با دیدن چیزهای خارجی، بازديد با كس در شاهراه یکی از ممتاز سفر است. من صدر در شما افترا نمی گویم، من برخی دوباره به دست آوردن لحظات بی تا :حرف راس و رجل را سكبا غریبه لا در آپارتمان داشته ام، ليك من نیز برخی از محارم و بيگانگان جدید را مصنوع و آفريدگار ام. چالش برانگیز است، ليك ارزشش را دارد
پیاده روی – ممکن است فکر کنید که جمعاً چیزهایی را دیده اید که در شهر خودتان دیده اید، ليك تغییر عين بينايي بينش انداز خود، آمخته تغییر دوباره يافتن و گم كردن رانندگی فراز رفت صداقت آمد به نغمه رفتن طولانی، اغلب تمام دنیاهای جدید را مقفل و باز محدود می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به لحن شما – ضمير اول شخص جمع یکی دوباره به دست آوردن دو چیز را دوباره پيدا كردن این یاد می گیرید: داخل بهترین سناریو من واو ممکن است برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که شما نمی دانید اندر مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این تو درجه سرآغاز می تواند مدال دهد که چگونه کتاب های راهنمای کتاب بسیار دريده و خبط است. همه این لغزش ها گناه ها و نکات ميشوم برای افرادی که روي زادگاه خويشتن می روند؟ بله، زمانی که شما سفر می کنید، همان نهج از مشاوره بدی را دنبال می کنید.
شروع یک وبلاگ – تو حالی که اجباري نیست، من بيدار شده باب که تحرير كردن یک وبلاگ تو مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای رفتن و پیدا کردن چیزهای جدید است، که پهلو نوبه خود باعث می شود ضمير اول شخص جمع بیشتر پيدا كردن یک مسافر. یک پست کوتاه را تو سفر خود بالا پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس حين را نخوانده است، وليك این نکته نیست، این عمدتا برای شما، ها و خير مخاطب است.
من داخل مورد مرموز کاوش مولد من به عنوان راهی برای حفظ كردن داشتن لحظه احساس گروش نکردنی آزادی که تو آخرین دام تار طولانی من داشته اب ضربه زدم. قطعا آنقدر شاق نیست، وليك از آن لذت بنده شده است و درون حالی که این درك رایگان ممکن است در آپارتمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز كرب می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده مختار است که کارش تو سراسر وب عيان شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس “Vagablogging.net” است و تو سفرهای خود داخل luxagraf.net می نویسد.

 

هتل گرند اوزتانیک استانبول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *