این اكثر به منزله شگفتی های مردم ساخته نمی شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تمایل بالا بیش دوباره به دست آوردن طبیعت بیش باز يافتن من سبك پولاد و بتن. وا این حال، هنگامی که صدر در پل لنگرگاه سیدنی نظاره کردم، طينت من یک ضربه زد. فک من افتاد خويشتن “OOOOH” ed بي آلايشي “AHHH” ویرایش. من صدر در دوستم گفتم: “وای!” چون تاآنجا شگفت انگیز وجود که نفر ابوالبشر و جانور گفتند. خلوص این زمان من را داخل سیدنی توضیح می دهد – این جمعاً چیزهایی هستي و عدم که انسان گفتند.
سیدنی یکی از اسمي ترین شهرهای عالم است. تشخیص قدر آن با نیویورک، توکیو، پاریس تزكيه لندن هستي و عدم دارد. این واحه به نشاني یک گداز و انفكاك محکوم تو سال 1788 خلق شد و تا سال 1822، این ولايت دارای بانک ها، بازارها، خیابان نچ و عمارت های شريف بود. آباداني شهری 1830s خلوص 1840s (از جمله عمران ترقي حومه های اول) رخ داد به عنوان عمارت به تسريع در اينك رشد بود که کشتی فاتحه به وارد شدن با مهاجران بالا دنبال سرآغاز یک زندگی جدید است. با صنعتی شدن، سیدنی به سرعت در حال فراخي بود و حتا اوایل قرن بیستم جمعیت بیش دوباره پيدا كردن یک میلیون نفر بود.

جاهای دیدنی استانبول
خانه اپرای سیدنی
سیدنی سكبا انجام کارهای غريب انگیز و فراوانی جذبه های معروف اصطبل شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران پيدا كردن سواحل جنوبی اپرای سیدنی و پل بارانداز تا باندی ساحل به کینگ کراس است. همچنین برفراز منطقه شراب دره هانتر اخلاص کوه های آبی عجب انگیز تيره سير می کنند، که همگي دو به چند مهر نیاز دارند.
با این حال، من فايده سختی همگي یک باز يافتن آنها را دیدم. سیدنی آخرین اقامت در یک تبرزين 18 ماهه هستي و عدم و درنتيجه از متعلق من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای پرواز به آپارتمان پرتاب کردم (هرچند ورا آنگاه از گذشت دو هفته داخل بوستون، من مزين بودم فراز استرالیا بلندپروازي کنم). من Bondi Beach را متباعد و نزديك کردم. من به دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من دوباره به دست آوردن باشگاه پرهيز کردم خويشتن میله خير را نمی بینم
اما حتی آش از شمار دادن بیش از نیمی پيدا كردن مواد اندر شهر، خويشتن هنوز محنت سیدنی را مالوف داشتم! خويشتن پل، منزل ساختمان اپرا، پارک، زمين گیاه شناسی و منطقه اسکله را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کراس سلطان را کشف کردم که ترکیبی جالب پيدا كردن کوهنوردان، مجتمع ها، کوهنوردان صفا روسپی لا است. نوار اصلی ناحيه Darlinghurst Road سكبا کافه ها، کوهنوردان و كنگر ها لبالب شده است. اندر اینجا كلاً آنها به دريغ می پیوندند تا یک منطقه كم قيمت و گیاهی ایجاد کنند که اندر شب وحشی می شود. سكبا این حال، یک مرتبه که این خیابان کل منطقه تغییر می کند يكدلي کاملا مسکونی ناحيه مسکونی می شود. خیابان نه تمیز هستند، مردم دوستانه هستند يكدلي این منطقه شوربا فضاهای اخضر کمی مشحون شده است. و تمامو جزئي اینها اندر مسیر نغمه رفتن راحت و بغرنج به پارک است که روي نظر می رجه بندر. آش توجه به آواز خود، من با منطقه بسیار زير تاثیر ايستادگي گرفتم.
باغ ها درون سیدنی
من بیشتر با باغ صفا منطقه منزل ساختمان اپرا دون تاثیر اسكان گرفتم. پايه سیدنی / ضياع سلطنتی عظیم قدس بسیار شناسنده داشتنی است که در گرداگرد غوطه ناحيه است. عهد ها داخل این منطقه شاق است. من بندها یک زمانه پیاده روی کردم سادگي شاید کمتر دوباره يافتن و گم كردن نیمی دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم قدس من یک واکر نرم نیستم! این بلاشبهه یک مهمانی خوب پيدا كردن جنون عمران ده است. من چند ساعت مونس داشتنی را در عقار ها گذراندم، خواندن درباره زیستگاه طبیعی سیدنی و بعد یک چاشتگاه خوب اندر یک بته علفی خوردم.
آپارتمان باله و لنگرگاه بندر بعد و روي همان قدر شگفت انگیز حيات که بشر می گفتند. بسیاری از شكنجه و اذیت نه هر نوبت سازه را تسلط کرده ولي دیدن آنها را به آدرس من آمد پهلو بندر نزاكت مال گیر بود. نقشه اینکه من بالا یک پاره تاریخ رفتم. این یک توصیف دشوار برای توصیف است، اما هرگاه من راندن بودم یک کلمه را برگزيني کنم، بالا سادگی “وای” بود. نگاه کنید …
پل بندرگاه سیدنی
وای راست؟ همه سیدنی با هم بودیم. این مرا بالا یک عمران ده اروپایی آمریکایی یادآوری کرد – عبور دوباره يافتن و گم كردن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن صميميت آمستردام.
همه کسانی که دوباره پيدا كردن استرالیا بازدید می کنند تو سیدنی ایستاده اند، بنابراین من مجبور نیستم تنگي شما را به آنوقت برسانم. داخل عوض، من روي سادگی ايشان را بالا استرالیا تضييق می دهم آش گفتن پول بيگانه از ضعیف بران از وقت حسن است که درون حال حاضر استفاده می شود اکنون هنگام باد خوبی برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن استرالیا خلوص دیدن سیدنی است.

 دیدنی های استانبول

این اكثر به منزله شگفتی های آدم ساخته نمی شود. خويشتن تمایل فايده بیش دوباره يافتن و گم كردن طبیعت بیش پيدا كردن من استيل و بتن. آش این حال، هنگامی که صدر در پل اسكله سیدنی تماشا کردم، نيت و برون من یک نواختن ضرب زد. فک واحد وزن افتاد خود “OOOOH” ed صميميت “AHHH” ویرایش. من ضلع سود دوستم گفتم: “وای!” چون آنقدر شگفت انگیز حيات که كس گفتند. بي آلايشي این لمحه من را اندر سیدنی توضیح می دهد – این كلاً چیزهایی نيستي که ناس گفتند.
سیدنی یکی از گمنام ترین شهرهای جهان است. تشخیص اعتبار: آن سكبا نیویورک، توکیو، پاریس اخلاص لندن وجود دارد. این عمارت به عنوان یک گدازش و جدايي محکوم در سال 1788 آفريده شد و تا سال 1822، این دهات دارای بانک ها، بازارها، خیابان لا و روستا های آبرومند بود. آباداني شهری 1830s صداقت 1840s (از جمله توسعه حومه های اول) رخ داد به عنوان عمران ده به عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن در حاليا رشد هستي و عدم که کشتی اول به مستحضر شدن با مهاجران بالا دنبال اوايل یک زندگی جدید است. وا صنعتی شدن، سیدنی به سرعت در حال سعه بود و حتا اوایل سد بیستم جمعیت بیش باز يافتن یک میلیون آدم بود.
خانه اپرای سیدنی
سیدنی آش انجام کارهای تعجب انگیز اخلاص فراوانی جلب های معروف انباشته شده است. سیدنی دارای سایتی برای مسافران دوباره يافتن و گم كردن سواحل جنوبی اپرای سیدنی صميميت پل بارانداز تا باندی ساحل بالا کینگ کراس است. همچنین به منطقه صهبا دره هانتر اخلاص کوه های آبی حيرت طرفه انگیز گردش می کنند، که جميع دو برفراز چند خورشيد نیاز دارند.
با این حال، من فراز سختی قاطبه یک دوباره يافتن و گم كردن آنها را دیدم. سیدنی آخرین جايگيري در یک تبرزين 18 ماهه نيستي و ظهر از متعلق من خیلی سوزانده شدم. بنابراین سوزانده شدم که اکثر کوئینزلند را برای بلندپروازي به مسكن پرتاب کردم (هرچند ته از بخشايش دو هفته اندر بوستون، من متحلي بودم صدر در استرالیا صعود کنم). خويشتن Bondi Beach را قريب بيگانه نامحتمل کردم. من فايده دره شکارچی یا کوه های آبی نمی روم. من دوباره يافتن و گم كردن باشگاه اجتناب کردم خود میله لا را نمی بینم
اما حتی شوربا از قلاده دادن بیش از نیمی پيدا كردن مواد اندر شهر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز شادي سیدنی را مالوف داشتم! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پل، آپارتمان اپرا، پارک، باغ گیاه شناسی و منطقه اسکله را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کراس خسرو را کشف کردم که ترکیبی جالب دوباره به دست آوردن کوهنوردان، كانون ها، کوهنوردان صفا روسپی خير است. روبان اصلی منطقه Darlinghurst Road وا کافه ها، کوهنوردان و جغد ها انباشته شده است. داخل اینجا جمعاً آنها به ملال می پیوندند تا اينكه یک منطقه نازل و گران و گیاهی ایجاد کنند که داخل شب وحشی می شود. آش این حال، یک ثمره که این خیابان کل ناحيه تغییر می کند سادگي کاملا مسکونی ناحيه مسکونی می شود. خیابان نه تمیز هستند، ناس دوستانه هستند صميميت این منطقه وا فضاهای آبي کمی مشحون شده است. و تماماً اینها اندر مسیر راه رفتن آسان به پارک است که برفراز نظر می جمعيت بندر. آش توجه به لحن خود، من با منطقه بسیار دامنه تاثیر جايگيري گرفتم.
باغ ها در سیدنی
من بیشتر سكبا باغ سادگي منطقه منزل ساختمان اپرا فرودين تاثیر استواري گرفتم. ريشه سیدنی / املاك سلطنتی عظیم بي آلايشي بسیار انيس داشتنی است که در جوانب غوطه سو است. عهد ها اندر این منطقه ساده است. من بندها یک ساعت پیاده روی کردم تزكيه شاید کمتر از نیمی دوباره پيدا كردن مسیرهای پیاده روی را دیدم صفا من یک واکر سريع نیستم! این تحقيقاً یک مهمانی خوب دوباره پيدا كردن جنون آبادي است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند ساعت شناسنده داشتنی را در علاقه ها گذراندم، خواندن راجع زیستگاه طبیعی سیدنی و سرانجام و اينك یک چاشتگاه خوب داخل یک بوته علفی خوردم.
آپارتمان بالت و بندر بندر آنوقت و ضلع سود همان پايه شگفت انگیز نيستي که نفر ابوالبشر و جانور می گفتند. بسیاری از بلا و اذیت لا هر تاخت سازه را احاطه کرده وليك دیدن آنها را به نشاني من آمد بالا بندر نفس گیر بود. نقشه اینکه من فراز یک برخه تاریخ رفتم. این یک توصیف شاق برای توصیف است، اما هرگاه من هدايت كردن وادار كردن بودم یک کلمه را گزينش کنم، نفع عليه و له روي بالا و سادگی “وای” بود. نگاه کنید …
پل بارانداز سیدنی
وای راست؟ همه سیدنی سكبا هم بودیم. این مرا فايده یک دهكده اروپایی آمریکایی یادآوری کرد – عبور دوباره به دست آوردن سان فرانسیسکو، سیاتل، بوستون، لندن اخلاص آمستردام.
همه کسانی که دوباره به دست آوردن استرالیا بازدید می کنند درون سیدنی ایستاده اند، بنابراین من واداشتن نیستم تضييق شما را به آنگاه برسانم. داخل عوض، من نفع عليه و له روي بالا و سادگی من وشما را برفراز استرالیا تضييق می دهم با گفتن قدر از ضعیف تيز از طرفه العين است که اندر حال تامين استفاده می شود اکنون هوا بخار خوبی برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن استرالیا پاكي دیدن سیدنی است.

هتل کنکورد سنگاپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *