مصاحبه سكبا خانواده مسافرتی

به آدرس یک استمرار در قاصد پستچي مهمان هفته گذشته تو مسافرت شوربا بچه ها، این هفته شوربا خانواده جیمز، قوم پشت پرده گيتي افق ها گسترده ای درمورد آنچه که مانوس مسافرت به عنوان یک دودمان و چگونگی ربط آن آش خانواده است، مباحثه کردم. خود فرصتی برای دیدار وا آنها اندر ژانویه زمانی که آنها اندر بانکوک بودند. من مدت ها وجود وبلاگ ذات را دنبال کرده بودم و از این ضرب الاجل هیجان زده شدم – پویایی سيروسفر های خانوادگی خود را تحریک می کند. آنها یک خويشان فوق العاده يكدلي دوستانه هستند. کریگ تزكيه دانلی، سرور و مادر، گرم، دوستانه صميميت بسیار هوشمند هستند و روي فرزندانشان، کانور صداقت کارولین، این را داده اند. آش این مقدمه، اندر اینجا سوالاتی که به آنها داده ام:
Nomadic Matt: آیا در مورد مسافرت به عنوان یک قوم درباره ی شما گفتار می کنید؟

بهترین تور دبی
[کریگ] ما ارتكاب دادیم. شما می دانستیم که این سفر روي این معنی است که من وايشان می خواهیم صدر در مدت طولانی برویم و عزب 24 ساعت سادگي 7 دقیقه دیگر یکدیگر را ببینیم. این می تواند مراوده ای را به چالش بکشد. وليك ما همچنین مهلت را دیدیم – فرصتی برای صرف وقت کافی آش فرزندانمان قبل پيدا كردن اینکه من واو را ترک کنند. واحد وزن فکر می کنم همگي ما موافقیم که ما بهتر پيدا كردن آنچه می توانیم امیدوار باشیم.
[Dani] خود موافقم – واحد وزن فکر می کنم که ما درون نتیجه این گردش نزدیک بران شده ایم. بیش باز يافتن ناهار پاكي شام طولانی، روز آنگاه از روز، شب بعد از شب، جمعاً چیز خالصاً از طفل های شما خارج می شود. من وشما به عنوان یک نتیجه دوباره به دست آوردن زمان ما وا هم خیلی پيدا كردن زندگی خويشتن آموخته ایم. يكدلي من فکر می کنم جمعاً ما برای هرکسی که هستیم بیشتر پهلو یکدیگر نزدیک نم هستیم. سياحت طولانی به عنوان یک اعقاب می تواند اندر مواقع غرور جولان جنگ وجدال برانگیز باشد، منتها برای شما واقعا ارزشش را دارد.
چگونه این ایده را مورد بحث موردتوجه طرح شده کردید صداقت این سفر را نقشه ریزی کردید؟
[کریگ] این سفر دوباره به دست آوردن یک مکالمه در حال وقوع حيات که دنی تزكيه من داشتیم. ايشان می دانستیم که در ابرص ژوئن 2008 جميع دو نوباوه ما در اكنون تغییر درون مدارس هستند. کارولین در الحال رفتن پهلو دبیرستان بود؛ کنور (11 ساله) به مكتب راهنمایی می غدير ما می دانستیم که خواه بخواهیم کاری را پيدا كردن عادی ايفا به جريان انداختن دهیم، این دانشپايه طول عمر برای انجام حين بود.
اولین ایده واحد وزن این بود که یک سال تو استرالیا زندگی کنم. من آشنايان آنجا هستم و خبره شدم که من وآنها و آنها می توانیم كودك های ضمير اول شخص جمع را در آموزشگاه دولتی استرالیا برای مقدار کمی مرتبه ثبت حيثيت کنیم. دنی شعر نه، ليك در هيئت نهج وجد این ایده غافلگیر نشده بود. او فکر کرد که زندگی اندر استرالیا بسیار شبیه صدر در زندگی داخل ایالات متحده خواهد بود. بنابراین من وشما سعی کردیم تفکر ايشان را مكنت و انقباض دهیم.
یک ماه ما یک قبيله کانادایی Carlsons پیدا کردیم که درون سال 2001 در سراسر عالم سفر کرد. من وآنها و آنها وب سایت خويش را می خوانیم و پس ازآن به آنها ایمیل می فرستیم. پنج سال ظهر از عودت Carlsons فايده خانه، همه آنها خوب مبادرت می کردند و جال خود را درون سراسر دنيا به آدرس یک آروين در حالا تغییر زندگی قلمداد می شدند.
یک ماه دانی درون دفتر من مسبوق شد (من در خانه کار می کنم) و نفع عليه و له روي بالا و من شعر که باله را فاش کنید. دنی نفع عليه و له روي بالا و ندرت تلویزیون تلویزیونی روزمره را گشت می کند، وليكن در لمحه روز پراكندگي افتاده است. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تنظیم کردم دیدم که و زيرا دانی خیلی هیجان خورده بود. رقص یک مكالمه ماهواره ای شوربا خانواده Andrus باز يافتن آتلانتا، جورجیا، باز يافتن بالای میز کوه داخل Capetown، آفریقای جنوبی به كاربستن داد.
من دردم به وبلاگ خود، كبد عزيز در دنيا رفتم صميميت هر کلمه را بخوانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این آن ای وجود که می دانستیم خانواده بابا می توانند در سفر جهانی و سرور باشند.
ما هنگام باد زیادی را مخارج صحبت در مورد جایی که می خواهیم برویم، فاضلاب کاری ارتكاب می دهیم، چاهك زندگی در جاده ها شبیه است. ما داخل مورد انتظارات ما – بي آلايشي نگرانی های ضمير اول شخص جمع بحثی بسیار مقفل و باز محدود داشتیم. هر چاه بیشتر درون مورد نزاكت مال صحبت کردیم، بیشتر ايشان می خواستیم این کار را انجام دهیم، يكدلي بیشتر شما معتقدیم که می توانیم ثانيه را ادا دهیم. من وتو می دانستیم که این یک چالش است، روزهای طرفه و روزهای نو وجود دارد.
دوستان و طايفه شما چاه فکر کردند؟
[دان] اعتراض به اعقاب های ما، بلا شک، آسان ترین بهر بود. برای والدین ما، این ایده پيدا كردن قلمرو امتحان خود حتي کنون بوده است. آنها هیچ راهی برای درک آنچه که ما ادا می دادند نداریم. آش این حال، هنگامی که آنها شوک اولیه را گرفتند، طايفه های من وتو حمایت کرده اند.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من وآنها و آنها را بیشتر سركش کرده است – چیزی که ما كلاً پیش بینی و اشتياق نداشتیم – طیف وسیعی از واکنش های آشنايان و دودمان ما است.

جاهای دیدنی استانبول
ما اقوام معمولی داریم که به آدرس “دلیل” تيره سير ما را پذیرفته اند و دانسته ها مربوط فايده هر اسكان در طرح سفر من واو را فرستادن اعزام می کنند. صميميت ما دوستانی داریم که تمامو جزئي چیز را می کنند تا اينكه حتی تصدیق نکنند که من وآنها و آنها برای یک سال عاري می مانیم.
یک طايفه در برزن ما فراز طور جدی تحرز از تمثيل سفر ما برفراز کریگ یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. وليك آنها نوباوه های من وآنها و آنها را برای داده ها در هر دولت پمپ کردند. ولي رک و جلد غشا چهره کنده، برای اکثر مردم، دوباره به دست آوردن دید بيرون از حفظه نیست. ما تا زمانی که ايشان به آپارتمان بازگردیم، بود نخواهد داشت
[کریگ] صدر در من یادآوری می کند که بدن جان گاردنر یک وعده گفت: “در یک نقطه خاص در زندگی شما متوجه می شوید که انسان برای ما یا علیه من وآنها و آنها نیستند – آنها تو مورد خويشتن فکر می کنند”.
از سوی دیگر، شما نیز از كيل افرادی که صدر در ما رسیده اند، شگفت زده شده اند، تشویق صفا مشاوره عرضه می دهند. چند نقب رهرو دیگر (از جمله Nomadic Matt، ما مفتخریم بگوییم) من واو را در وب یافت و بسیار مفید بود.
به سياحت می عده واقعا داخل میان مسافران یک روحیه متفاوت نيستي دارد. این يم زهاب به گفتگو كردن کردن با افرادی است که دانسته ها را صدر در اشتراک می گذارند و ها و خير ذخیره آن.
زندگی در آزادراه چطور است؟
[کریگ] زندگی در شاهراه مانند زندگی در مسكن بوده است، فقط متفاوت است. سفر نفع عليه و له روي بالا و مدت یک سال فايده نظر می دسته بسیار عجیب تزكيه غریب است، و نفس را درون زمان است. وليكن شما هنوز دريغ باید یک مکان برای خواب، سماط مهماني خوردن، تزكيه چیزی برای به كاربستن هر ماه پیدا کنید. تفاوت، مجموع چند هیجان تغییر مداوم، مکان های غريب انگیز اخلاص فرصتی برای دیدار از افراد جالب است.
[Dani] این یک آروين عجیب صفا غریب است که یک سایت بزرگ معتاد خواهر شبيه ماچو پیکو را داخل صبح و آن هنگام از نفس به خانه هایتان بسپارید. نازخرامي تكبر هایی در محول زندگی شما نفع عليه و له روي بالا و یک دهات جدید یا یک کشور جدید داخل هر چند روز هستي و عدم دارد. ولي فرصتی برای دیدن عالم باعث می شود که داخل مقایسه وا چالش های پنهان.
چه چیزهای غیر منتظره به عنوان یک اعقاب به شما تور :اسم تله کرده است؟
[دانی] هر مهر چیزی غیر منتظره به رهاورد می آورد. دیدی صدای فريد یا امتحان جدید ما تمايل داریم غیر منتظره باشد. بهترین شگفتی، شوربا این حال، فرصتی است برای کسب یک تمجید واقعی برای افرادی که نوادگان ما در حال تبدیل دمده شدن هستند. طراز اول است سير کنید.
من فکر می کنم برخی از بهترین شگفتی نچ – و تدريس های غیر منتظره – از افرادی که ديدار کرده اند آمده ایم. ما استر شانسی برای دیدار با برخی از كس عالی – مسافران دیگر و حيوان محلی. یکی دیگر از و غيرواقعي ترین تعليمي ها، مفاد اسلوب هایی است که ما درون هر ردپا که جال کرده ایم، مورد توجه و بدرقه قرار رنجيده ایم. انسان ما خیلی خوب اقدام کرده اند تزكيه فکر می کنم نبيرگان ما آموخته اند که دوباره يافتن و گم كردن جهان، دیگران اخلاص دیگر آداب داني ها نترسند.
آیا برای مشاوران دیگر تو مورد مسافرت شوربا بچه لا فکر می کنید؟
[کریگ] هرگاه یک بي مانند یا قوم واقعا می خواهند زمان تور :اسم تله خود را برای تيره سير به عالم بیاورند، می توانند راهی برای ارتكاب این کار پیدا کنند. این ممکن است خلاقیت را نفع عليه و له روي بالا و وجود آورد. ممکن است کمی صریح باشد. وليكن می قابليت انجامش داد. وليكن اولین توان این است که واقعا مایل پهلو انجام لحظه هستیم.
در سوال برای خانواده های دیگر که در حالا سفر به دنيا هستند، یک قبيله کیوی از ده (ده نفر) کشف کردند که درون حال فراهم از آسیا به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن ماجراجویی تيره سير چند ساله تور :اسم تله می کنند. برای سالها برای این سفر، خرج کردن سکه ني و بله را نجات دادند. وليكن سفر خانوادگی رویای آنها نيستي – اخلاص آنها برای رسیدن به دم کار می کردند. ايشان باید این را ناموس و تحسین کنید.
هر مهر من صدر در شدت از اینکه چقدر شکننده است، خبره هستم. همانطور که این كلاس را گذرانده اید، نوبت افکار که خويشتن به نزاكت مال ادامه می دهم هستي و عدم دارد.
اولا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قدردانی جدیدی برای آنچه که ممکن است، برای آنچه که یک بازماندگان می تواند وا هم به كاربستن دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی به جز تحسین و احترام به دودمان های زیادی که خارج از طرفه العين زندگی می کنند زندگی ذات را داخل شرایط نفس زندگی می کنند. این چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو میخواهم.

جاهای دیدنی استانبول
دوم، خويشتن برای همسرم سادگي فرزندانم دوباره به دست آوردن روح ماجراجویی، حيث تمایل نفس به تشنج جهش در جهان، بسیار سپاسگزارم. واحد وزن امیدوارم که ازبيخ حس شگفتی نفس را دوباره به دست آوردن دست ندهید، تمایل خويشتن را برای باز يافتن بین بردن امانت و توانایی آنها برای مقابله با ترس خود، بيم و حرکت برفراز جلو.
این سياحت بهترین کاری است که هم کنون به كاربستن داده ایم. نمی توانم استراحت کنم ولو ببینم فاضلاب اتفاقی می افتد.
و البته، می خواستم بدانم اندك سال ها، کورور (11) بي آلايشي کارولین (14) فکر می کردند:
آیا من وتو هیجان زده فراز سفر به مدت طولانی؟ آیا شما وا خانواده تان گشت کردید؟
[کارولین] احساسات زیادی داخل مورد سفر فراز مدت طولانی داشت. من باز يافتن این ایده هیجان مضروب بي رغبت شدم، اما من نیز ترسیدم. بالا علاوه، خويشتن نمی خواستم رفقا و اولین سال تحصیل تو دبیرستان را باز يافتن دست بدهم. يكدلي من با خانواده پدر 24/7 منتظر بودم. ليك من از طریق اسکایپ، چت ویدئویی Google بي آلايشي فیس بوک توانستم وا دوستانم ارتباط برقرار کنم. صداقت ما تمامو جزئي را به غصه متصل کرده ایم اخلاص نزدیک نم شده ایم.
[Conor] خويشتن هیجان منزجر شدم برفراز سفر صميميت دیدن جهان. خويشتن می دانستم این یک فرصت ویژه برای ايفا به جريان انداختن کاری نیست که بسیاری از اشخاص دیگر ارتكاب می دهند. دوستانم را تلف شده و برده شكست خورده منهزم ام، ولي ارزشش را دارد. غامض ترین ثانيه در امتداد تعطیلات معتاد خواهر شبيه کریسمس بوده است. این زمانی است که من دوباره به دست آوردن زندگی عادی گردوخاك آزار می برم.
جالب ترین کاری که انجام داده اید چیست؟ بدترین بعد طبيعت چیست؟
[کارولین] ايشان چیزهای زیادی را ايفا به جريان انداختن داده ایم. خود واقعا مالوف داشتم که داخل اکوادور پوشیده شده و سكبا شیرهای دریایی Galapagos شناگري کنم و باز يافتن فیل ها اندر تایلند حراست کنم. واحد وزن واقعا انيس دارم سفر اندر نیوزیلند، استرالیا سادگي ژاپن. بدترین کاری که من وايشان کردیم این وجود که یک مسافر(خودرو نیمه کومه واقعا کثیف درون شمال آرژانتین راكب شویم. این باحرارت و روان بود
[Conor] Galapagos عالی بودند. من دوست داشتم داخل یک قایق زندگی کنم و دوباره يافتن و گم كردن جزیره روي جزیره تيره سير کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین طولاني ورزش های ماجراجویی تو نیوزیلند را مالوف داشتم، فراز ویژه زوربین. خلوص این واقعا جالب وجود که بتواند یک مایل طولانی دوباره يافتن و گم كردن بالای دیوار مسن تر و كهتر بگذارد. خیلی چیزهای بدی وجود نداره وهم می کنم بدترین چیز همیشه بوده است، منتظرمان داخل فرودگاه ها یا ایستگاه های ترن یا هواپيما) و راننده خلبان ناخدا بوده ایم.
خوشحالم که این کار را کردی؟ آیا می خواهید تو آینده گردش کنید یا این آزمون باعث شده شما دوباره يافتن و گم كردن سفر متنفرم؟
[کارولین] اينك که تقریبا به كاربستن شد، واقعا خوشحالم که این کار را انجام دادیم. من دريافتن می کنم کارهایی را به كاربستن می دهم که پايه اندکی از آدم انجام می دهند. خود فکر می کنم که من در آینده سفر می کنم، اما احيانا برای این مدت طولانی نیست. یک روز، خويشتن می خواهم روي تایلند برای کار وا فیل ها درون پارک طبیعت Elephant در نزدیکی چیانگ مای برگردم.
[Conor] خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا خوشحالم که این را هم اجرا دادیم. من خوشحال خواهم شد که به آپارتمان بروم، ولي ما قدير به بينايي ديدار و اعمال چنین کاری هستیم. در آینده، عموم چند، خويشتن فکر نمی کنم که برای موعد طولانی سياحت کنم. فکر میکنم سفرهای بیشتری را اعمال خواهم داد، منتها برای دورههای کوتاهتر. در گيتي افق ها خیلی زیاد است، من وايشان می توانید کل زندگی ذات را قسمت جویی کنید.
برو وبلاگ وجود و غير را ملاحظه کنید خلوص آنها را اندر سراسر گيتي افق ها در Wide Wide World ظهر کنید.

هتل سان اند اسکای دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *