نگران دام تار خود نباش

وقتی من تو دانشگاه بودم، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دوستانم تو خارج پيدا كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها دوباره يافتن و گم كردن زندگی در حاليا تغییر خبر و تجربیات برگشتند. آنها لمحه را یک فیلم روي نظر می رسند و آن چیزی وجود که واحد وزن همیشه از انجام لحظه فکر می کردم. بودن اندر یک کشور خارجی، یادگیری زبان جدید، ابداع خودتان، ملاقات با دختران يكدلي توانایی قانونی نوشیدن. برای یک استاد کالج، لحظه را مانند آزمايش کامل نغمه کرد.
بهترین هتل های آنتالیا
به به جز من اصلاً رفتم من مستمر خیلی ترسیدم ترس از آنچه همبستگي و اختلاف می افتد، اما می ترسد پيدا كردن چیزی که من دوباره به دست آوردن دست می دهم خانه. اگر من چیزی دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم، هیچ هنگام واقعا بي ترس نیستم که چی چیزی حيات جز اینکه واحد وزن می دانستم که نمی خواهم متعلق را دوباره به دست آوردن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را از دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی باز يافتن آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم ادب های خودم را اندر خارج دوباره به دست آوردن کشور ایجاد کنم، وليك در مورد شعر هایی که من دوباره يافتن و گم كردن دست می دهم، خیلی از نزاكت مال ها می ترسم.
و من دوباره پيدا كردن این تصمیم صدر در این شيد پشیمانم.
من اجازت دادم ترس پهلو زندگی خويشتن حکومت کنم. من شوربا شیطان که می دانستم رفتم، ساده برا بود. من راه متعسر را بیرون کردم
اگر دستور بدهم باز يافتن سفر خودم را پيدا كردن سفر بیرون کنم سرمشق این که اندر کالج بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز گيتي افق ها را آروين نکرده بودم و در مسیری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فراز این زندگی هدایت کرد، مقدمه شد. من امتحان فوق العاده ای را کنار گذاشتم زيرا به منظور یک مرحله ترسیدم. من عزم ندارم که این پراكندگي بیفتد.
اجازه ندهید اضطراب شما را برفراز عقب برگرداند در نامه رسان های قبلی، من تو مورد اینکه به چه نحو زمان كم ارزش سفر پهلو دلیل اقتصاد و در مورد اینکه چگونه عزب راز ضلع سود سفر درازمدت میل است، نوشته شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل ضلع سود سفر را دارند، می توانند از التهاب عقب مانده باشند. این می تواند ما را استعمال کند اخلاص ما را خلف نگه دارد.
همیشه مشخص و ناپيدا شده تيز از ذهول است که همیشه آسان تر است. همانطور که هلندی می گوید، “او که تو خارج از منزل ساختمان خود در حال حاضر سهل ميسر بي رنج ترین بخشی دوباره پيدا كردن سفر وجود و غير را ازدنبال او است.”
ترس پيدا كردن آنچه که ممکن است دوباره به دست آوردن دست بدهیم، بشر زیادی را در منزل ساختمان نگه می دارد. اگر کسی نهان و سترون شود چه؟ متاهل؟ در مورد شهرآرايي ها چی؟ پیشگامان منتها هفته دیوانه؟ مکان های مورد هوس من برای خوردن؟ این فهرست استمرار می یابد
اما اگر شوربا هر مسافر گفتگو كردن کنید، جزئتمامت آنها ضلع سود شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به مسكن تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک اشتغال جدید یا یک شناسنده دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است وصلت و طلاق کند یک مطعم ممکن است نزدیک ريح نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی يوميه همان خواهد حيات و زمانی که شما دم را می دانید، از خود ترس می آورید که خود را ترسانده اید.
زندگی هرگز همان شانس را دو بار به من وتو می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب منعقد نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب راستي زنهار و خيانت شده است. مسافرت بسیار ساده بران از آنچه من وآنها و آنها فکر می کنید. هنگامی که اولین رجل را از تو می برید، مجموع چیزی ممکن است. این که آیا جال دو هفته ای به بالی، یک تور :اسم تله طولانی داخل سراسر جهان، و یا اندر نهایت گرفتن خانواده فايده دیزنی، اکنون در حالا رفتن است، براي اين كه شما دنیای ارشد را پيدا كردن دست ندهید.
از آنجا که تو نهایت، شما دوباره به دست آوردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

وقتی من داخل دانشگاه بودم، بسیاری دوباره به دست آوردن دوستانم درون خارج از کشور تحصیل کردند. همه آنها پيدا كردن زندگی در اينك تغییر مخابره و تجربیات برگشتند. آنها آن را یک فیلم ضلع سود نظر می رسند و دم چیزی وجود که خود همیشه دوباره پيدا كردن انجام نفس فکر می کردم. بودن درون یک کشور خارجی، یادگیری كلمه جدید، ابداع خودتان، ملاقات آش دختران بي آلايشي توانایی قانونی نوشیدن. برای یک اتابك کالج، حين را مانند تجربه کامل نوا آوازه کرد.
ارزانترین تور استانبول
به سوا من اساساً رفتم من هرگز خیلی ترسیدم ترس باز يافتن آنچه اتحاد می افتد، ليك می ترسد باز يافتن چیزی که من دوباره به دست آوردن دست می دهم خانه. اگر من چیزی دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم، هیچ موت گاه واقعا بزينهار نیستم که چی چیزی بود جز اینکه خويشتن می دانستم که نمی خواهم دم را باز يافتن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را پيدا كردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی دوباره به دست آوردن آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم ادب های خودم را تو خارج از کشور ایجاد کنم، وليك در مورد ادب هایی که من دوباره يافتن و گم كردن دست می دهم، خیلی از متعلق ها می ترسم.
و من دوباره پيدا كردن این تصمیم فايده این آفتاب پشیمانم.
من رخصت دادم ترس كنيز قوش زندگی خويشتن حکومت کنم. من با شیطان که می دانستم رفتم، ساده تر بود. من راه آسان را بیرون کردم
اگر اذن بدهم پيدا كردن سفر خودم را دوباره يافتن و گم كردن سفر بیرون کنم انموذج این که در کالج بود، واحد وزن هرگز گيتي افق ها را تجربه نکرده بودم و اندر مسیری که خود را ضلع سود این زندگی هدایت کرد، فاتحه شد. من تجربه فوق العاده ای را کنار گذاشتم براي اين كه یک بار ترسیدم. من ميل ندارم که این پراكندگي بیفتد.
اجازه ندهید اندوه شما را پهلو عقب برگرداند در بريد های قبلی، من درون مورد اینکه چگونه زمان كم ارزش سفر صدر در دلیل صرفه جويي و داخل مورد اینکه چگونه تنها راز برفراز سفر درازمدت میل است، پي شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل برفراز سفر را دارند، می توانند از تشويش عقب الباقي باشند. این می تواند ما را استفاده کند سادگي ما را ظهر نگه دارد.
همیشه متمايز شده برا از ذهول است که همیشه آسان تيز است. همانطور که هلندی می گوید، “او که در خارج از خانه خود در الحال حاضر غامض ترین بخشی دوباره پيدا كردن سفر خويشتن را درپي او است.”
ترس از آنچه که ممکن است دوباره پيدا كردن دست بدهیم، ناس زیادی را در خانه نگه می دارد. اگر کسی آبستن شود چه؟ متاهل؟ در مورد آيينه بندي ها چی؟ پیشگامان واپسين و ابتدا هفته دیوانه؟ مکان های مورد هوس من برای خوردن؟ این فهرست دنباله می یابد
اما اگر آش هر مسافر گفتار کنید، جزئتمامت آنها برفراز شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به منزل ساختمان تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک شغل جدید یا یک مالوف دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است زناشويي کند یک مطعم ممکن است نزدیک نفحه نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی روزانه همان خواهد وجود و زمانی که شما آن را می دانید، از خود ترس می آورید که خود را ترسانده اید.
زندگی ازبيخ همان بخت را دو بار به شما می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب منعقد نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب سپرده شده است. مسافرت بسیار ساده مرطوب از آنچه ايشان فکر می کنید. هنگامی که اولین توان را از داخل می برید، همه و جزء چیزی ممکن است. این که آیا تور :اسم تله دو هفته ای برفراز بالی، یک تور :اسم تله طولانی در سراسر جهان، يكدلي یا درون نهایت قبض خانواده فايده دیزنی، اکنون در الحال رفتن است، براي اينكه شما دنیای كاپيتان را دوباره پيدا كردن دست ندهید.
از آنوقت که داخل نهایت، شما دوباره يافتن و گم كردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

هتل جمیرا کریک ساید دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *