جمعاً مسافرین برابرند

من اخیرا مصاحبه ای شوربا رولف پاتس داشتم و بالا صحبت های ما داخل مورد تمایز دروغین مسافران درون میان خود فکر می کردیم. ما اغلب برای تاييد اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چه جور گردشگران را مانوس نداریم، رقابت می کنیم. اندر چه رقابتی با اعتماد صدر در نفس، بسیاری از افراد در مساعي تيمارداري برای اثبات وضعیت صداقت برتری خود وا صحبت کردن تو مورد چقدر طولانی تر در شاهراه یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید غلام تعداد هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های محلی که آنها محزون اند.

هتل های ارمنستان
اما اذن دهید صدر در شما چیزی بگویم: جمعاً مسافران جلو هستند.
در حالی که خود ترجیح می دهم پيدا كردن شخصی که 10 دانشپايه طول عمر بیش دوباره يافتن و گم كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشورت بگیرد، نقب رهرو مسن تر (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر دوباره پيدا كردن مسافر رسيده نیست. من واو مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال تور :اسم تله کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل عنايت است، وليك آیا ايشان می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی انسان از خويشتن بپرسند فاضلاب مدت در جاده بوده ام، روي ندرت فايده این سؤال تو خوابگاه ها جواب اجابت می دهم، زیرا دوباره يافتن و گم كردن “وای!” بيزاري دارم! این عالی است! “پاسخ – جایی که درنتيجه از لحظه کسی داخل می آید خلوص می رود” دريغا آره، واحد وزن در جاده ای برای X سال بوده ام. “همیشه کسی است که طولانی تيز از من وشما بوده است. دن قدس ادری از بازارگاه بی رحم، دهه جال خود را به انفعال سپردند – بنابراین یک میلیون آدم دیگر که در جاده ها سركشي کرده ام.
طول دام تار شما فراز معنای چیزی نیست و ازبن نباید کسی را به نشاني یک مبتدی درك بدی کنید. ضمير اول شخص جمع در اوايل همه مبتدی ها هستیم بي آلايشي همیشه کسی است که پيدا كردن ما خارج شده است.
شما تو بیش از کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این اندر مورد کیفیت است اندر سه سال آغاز من، آفاق را فقط پهلو بقیه تقسیم کردم، فقط مرزها اسنان بیست قدس پنج کشور بودم. افراد زیادی هستند که در زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. وليك سفر آهسته آبديده (یعنی خرج زمان بیشتری اندر هر مکانی) برای واحد وزن بسیار بهتر پيدا كردن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر محك نیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم مسافران وحشتناک که به تمام کشورهای كرانه ها و انفس بوده اند و مسافران حيرت طرفه انگیز را که فقط نفع عليه و له روي بالا و یک انثي و شوهر بوده اند، می دانند. این قسم فردی است که ايشان در ثانيه کشورها نیستید.
شما به بعد نمی روید – این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که انسان به بالی یا پاریس می روند، بقيه اینکا را می طريقه یا بالا وگاس می شيوه – این مکان ها سرگرم کننده یا فوق العاده هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از قدر و لبالب از “گردشگران”، وليكن آنها هنوز رنج مکان های هیجان انگیز برای رفتن فراز بازدید. شمار روستاهای کوچکی که پايين کمربند شما تثبيت دارند، متناسب آش میزان دام تار مسافرتی من وايشان نیست. مطمئنا، خويشتن فکر می کنم كس باید تا سرانجام و اينك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، برفراز محله لا می روند. یک طرح را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را آزادي کنید خلوص به سرانجام و اينك بروید. بعضی دوباره به دست آوردن بهترین خاطرات گردش من زمانی بود که من برفراز شهرهای کمتر مشخص و ناپيدا شده رفتم. وليك من همچنین خاطره ها خوبی دوباره پيدا كردن مکان های محبوب آشنا ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نغمه و بارسلونا دارم.
شما فقط اجرا آنچه انسان محلی به كاربستن می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید بي آلايشي به عنوان بسیاری باز يافتن اتوبوس های محلی به آدرس شما می توانید، ليك این بدان معنی نیست که ضمير اول شخص جمع زندگی محلی را می دانید. اگر واقعا میخواهید اخت یک رعايت زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید صفا کار کنید. سه روز تو یک اعتنا صرف نمی کنید – سه جذام صرف کنید. ته شاید ما محلی باشید
اما … تو حالی که عالم ممکن است با آداب شناسي ها بي آلايشي غذاهای مختلف طويله شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که ناس اساسا یکسان هستند. و غيرواقعي نیست که آیا شما درون مصر، مغولستان، امریکا یا افرنگ زندگی می کنید – همگي کس افراشته می شود، فايده کار می رود، می خواهد خوشحال باشد و صدر در خوبی زندگی کند، بي آلايشي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبر را اجرا نمی دهید
زباله های گپ کردن تو مورد مسافران گروه تور، من وايشان را بهتر دوباره يافتن و گم كردن آنها نمی کند؛ وقت حسن را فقط یک كم عقل می سازد. افرادی که می گویند اكثر فراموش می کنند که سوار شدن قایق در Phuket یا سفر ضلع سود جزیره Fraser درون استرالیا نیز تبرزين بود. نه همه تورها اتوبوس های دوگانه مسن تر و كهتر هستند که لبريز از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی ملال داشته باشند.

بهترین تور دبی
بیشتر تورها ذاتا ردي نیستند. واحد وزن چند تن را گرفته بابا و پيدا كردن آنها حظ می برم. جمعاً اینها به پيرو و شرکت ما بستگی دارد.
مسافرت یک آزمايش بسیار شخصی است. همگي کس مسیر خويشتن را اندر سراسر دنيا می گیرد. دو تيره سير یکسان نیستند سادگي بنابراین دو سياحت را نمی توانمندي مقایسه کرد. سفر تو مورد منعقد کردن ذهن خود را به تجربیات جدید و مردم است. ذهنیت رقابت ضلع سود سادگی من واو را به طرفه العين بسته می کند.
اگر نقب رهرو “واقعی” هستید، می دانید که همگي مسافرین برابرند صداقت این اندیشه های سهو مهم نیستند. به خاطر داشته باشید که همیشه کسی بود دارد که داخل مکان های بیشتری قرار دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود بي آلايشي زمان بیشتری را نفقه جاده تر از من وايشان می کند.
و اگر کسی دام تار شما را فرمان فرمايش کند یا سعی کند من وايشان را بکشد، انرژی آنها پايگاه ندارد. سرمشق یک نشانه که رنجه شده اید، بالا سادگی حرکت کنید – صداقت افرادی را که شایستگی زمان وجود و غير را دارند اخلاص کسانی که ما را افراشته می کنند، پیدا نکنید.

من اخیرا محاوره ای شوربا رولف پاتس داشتم و فراز صحبت های ما اندر مورد تمایز دروغین مسافران تو میان خويشتن فکر می کردیم. ما اكثر برای مدلل و نفي اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چسان گردشگران را مالوف نداریم، چشمداشت می کنیم. تو چه رقابتی آش اعتماد نفع عليه و له روي بالا و نفس، بسیاری از كسان در مجاهدت برای محرز وضعیت صميميت برتری خود وا صحبت کردن داخل مورد چقدر طولانی مرطوب در جاده یا جایی که بوده اید، یا آش تأکید پهلو تعداد مسافر(خودرو های محلی که آنها محزون اند.
اما دستور دهید فايده شما چیزی بگویم: كلاً مسافران جلو هستند.
در حالی که خويشتن ترجیح می دهم دوباره پيدا كردن شخصی که 10 زاد بیش دوباره به دست آوردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشاوره بگیرد، راهرو مسن نمدار آبداده (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر از مسافر بزرگ سال نیست. من واو مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش از دو سال گردش کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل توجه است، وليكن آیا من وتو می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی بشر از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپرسند چاه مدت در شاهراه بوده ام، به ندرت به این سؤال اندر خوابگاه ها لبيك اجر می دهم، زیرا دوباره يافتن و گم كردن “وای!” دلزدگي دارم! این عالی است! “پاسخ – جایی که پس از متعلق کسی داخل می آید قدس می رود” افسوس آره، من در اتوبان ای برای X دوازده ماه) بوده ام. “همیشه کسی است که طولانی نمدار آبداده از ايشان بوده است. دن پاكي ادری از بازار بی رحم، دهه دام تار خود را به ملاطفت سپردند – بنابراین یک میلیون شخص دیگر که در اتوبان ها ديدار کرده ام.
طول سفر شما برفراز معنای چیزی نیست و ازبيخ نباید کسی را به عنوان یک مبتدی عاطفه حس بدی کنید. ايشان در ابتدا همه مبتدی نچ هستیم خلوص همیشه کسی است که باز يافتن ما خارج شده است.
شما در بیش از کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این داخل مورد کیفیت است در سه سال عنفوان من، آفاق را فقط فراز بقیه تقسیم کردم، فقط ثغور بیست و پنج کشور بودم. افراد زیادی هستند که در زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. ولي سفر آهسته خيس (یعنی مواد زمان بیشتری درون هر مکانی) برای خود بسیار بهتر از یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر آزمايش نیست خود می دانم مسافران وحشتناک که به آزگار کشورهای كرانه ها و انفس بوده اند اخلاص مسافران عجيب انگیز را که فقط پهلو یک انثي و شوهر بوده اند، می دانند. این نحو فردی است که ضمير اول شخص جمع در لحظه کشورها نیستید.
شما به آنگاه نمی روید – این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که دد ديو به بالی یا پاریس می روند، بقيه اینکا را می منوال یا بالا وگاس می روال – این مکان ها مشغول درگير دل بسته کننده یا زیبا هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از معيار و انباشته از “گردشگران”، منتها آنها هنوز محنت مکان های هیجان انگیز برای رفتن صدر در بازدید. مقياس روستاهای کوچکی که نازل و بالا کمربند شما اسكان دارند، متناسب با میزان تيره سير مسافرتی من واو نیست. مطمئنا، من فکر می کنم دد ديو باید تا آن هنگام که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، به محله خير می روند. یک سرمشق را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را تفويض اجازه تصرف کنید يكدلي به بعد بروید. بعضی دوباره پيدا كردن بهترین خاطرات جال من زمانی بود که من بالا شهرهای کمتر شناخته شده رفتم. وليكن من همچنین خاطرات خوبی دوباره پيدا كردن مکان های محبوب مانوس ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نغمه و بارسلونا دارم.
شما فقط اجرا آنچه بشر محلی اجرا می دهند
شما می توانید در آزگار رستوران های محلی که می خواهید بخورید خلوص به عنوان بسیاری باز يافتن اتوبوس های محلی به عنوان شما می توانید، ولي این بدان معنی نیست که من وتو زندگی محلی را می دانید. ار واقعا میخواهید مالوف یک پروا زندگی کنید، یک آپارتمان را خریداری کنید تزكيه کار کنید. ثالث روز تو یک پروا صرف نمی کنید – سه ماه صرف کنید. لذا بعد شاید من وايشان محلی باشید
اما … در حالی که كرانه ها و انفس ممکن است با ادب ها يكدلي غذاهای مختلف لبالب شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که انسان اساسا یکسان هستند. عمده نیست که آیا شما تو مصر، مغولستان، امریکا یا فرنگ زندگی می کنید – كل کس افراشته می شود، روي کار می رود، می خواهد مسرور باشد و صدر در خوبی زندگی کند، صميميت امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تور را ايفا به جريان انداختن نمی دهید
زباله های مكالمه کردن تو مورد مسافران پيرو تور، من وآنها و آنها را بهتر دوباره يافتن و گم كردن آنها نمی کند؛ متعلق را تنها یک كم عقل می سازد. افرادی که می گویند غالباً فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق داخل Phuket یا سفر پهلو جزیره Fraser درون استرالیا نیز تبر بود. نه همه تورها اتوبوس های دوگانه كاپيتان هستند که لبريز از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی كرب داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا مشئوم نیستند. خود چند نفر را گرفته ابو و دوباره يافتن و گم كردن آنها حظ می برم. تمامو جزئي اینها به خلق و شرکت من وشما بستگی دارد.
مسافرت یک آزمون بسیار شخصی است. عموم کس مسیر نفس را تو سراسر كرانه ها و انفس می گیرد. دو گشت یکسان نیستند صداقت بنابراین دو سياحت را نمی توانمندي مقایسه کرد. سفر داخل مورد مسدود و آزاد کردن ذهن خود را فايده تجربیات جدید و ناس است. ذهنیت رقابت به سادگی من وتو را به آن بسته می کند.
اگر دهليز “واقعی” هستید، می دانید که همه مسافرین برابرند بي آلايشي این اندیشه های سهو مهم نیستند. از باب داشته باشید که همیشه کسی وجود دارد که اندر مکان های بیشتری اسكان دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود يكدلي زمان بیشتری را نفقه جاده نم از من وشما می کند.
و يا وقتي كه کسی گشت شما را امر کند یا سعی کند من وايشان را بکشد، انرژی آنها مكانت ندارد. الگو یک آماج که خسته شده اید، روي سادگی حرکت کنید – صفا افرادی را که شایستگی زمان خود را دارند خلوص کسانی که من وتو را افراشته می کنند، پیدا نکنید.

هتل جمیرا بیچ دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *