آیا من وشما کونتیکی هستید؟

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام غلام روی فیس بوک گذاشت: “شما بالا معنای واقعی کلمه می توانید مات دلار را با کونتیکی نصيب بخش سود جویی کنید تا اينكه این کار را فراز تنهایی ارتكاب دهید” صميميت این Backpacking “تا سال 1997” بود.
هتل های باکو
با عجله، خود توییت کردم که چسان بود، زيرا به منظور سفر ول و بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی درون غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردید یا نه، “تا سال 1997” (اینطور نیست)، این دستور این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان نمدار آبداده از سفرهای مستقل نیست پاكي من لمحه را کاملا خجالتآور صداقت حتی سعی کردم که این موضوع را (دو بار) به كاربستن دهم. تویتر توییتر کونتیکی كنايه کرد که قيمت گذاشتن های گروهی را دریافت می کنند پاكي بنابراین می توانند بده وبستانها رفتارها بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم خويشتن قبلا اندر تورها بوده والد و ابن تورهای واحد وزن را خودي دارم آنها لحظات نفس را دارند قدس می توانند به خصوص برای مسافران برای اولین مرحله که مایل ضلع سود رفتن نفع عليه و له روي بالا و اماکن هستند وليك می ترسند برای اعمال این کار خودشان. اما حتی بهترین شرکت ها ازپايه ارزان مرطوب از سياحت انفرادی نیستند. این به این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه و هزینه های اداری پرداخت کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت در اعداد است. به آدرس مثال، بیایید ضلع سود یکی از تورهای اروپایی “بودجه” کونتیکی گشت وگذار کنیم. من کونتیکی را برای اطمینان باز يافتن اطمینان از طولاني اطلاعاتم رزين کردم. اجباري به ذکر است که تلفنچي آنها قواعدی را مطرح می کند که تورهای بودجه مانند دیگران مبادرت می کنند. افتراق بین تورهای پول و سایر کلاسهای تور برفراز سادگی استانداردهای مسکن است.
تور افرنگ Horizon Tour (تور 12 روزه) – کونتیکی این تور را 12 صوم امساك برای 1415 دلار یا 117 دلار تو روز می نامد. تبرزين شامل 10 شب اتراق (3 تا اينكه 4 نفر داخل هر اتاق)، 9 صبحانه صميميت 6 شب است. آش این حال، روز اوايل روزی است که برفراز اروپا بلندپروازي می کنید پاكي آخرین روز واگذار چاره سازي به فرودگاه است، خلوص این واقعا یک گردش 10 روزه فايده مبلغ 141 دلار درون روز است. در اكنون حاضر، پندار کنید که میانگین مرحله های غذایی بودجه شما در اروپا 9 دلار است که نفع عليه و له روي بالا و شما سفر می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه پهلو این، هیچ هزینه ورودی بالا هر جاذبه گنجانده شده است. اکثر ناس در حالت هزینه ادخال به جاذبه حدود 28 دلار مصرف می کنند. علاوه آغوش این، میانگین هزینه بلندپروازي به اروپا در حال مجهز 600 دلار است. با اضافه کردن معيار به بالا، کل هزینه این سفر در حال پرداخته حدود 2،440 دلار بدون شمارش الکل، هر رويه فعالیت های اختیاری صميميت یا چیزی بیش باز يافتن صرف غذا پول است. بنابراین برای 10 خورشيد شما واقعا 244 دلار تو روز امرار میکنید بله 117 دلار.
(توجه: تبر مشابه در سال 2017، تبرزين اروپا کشف است که 13 روز دنباله می کشد صفا هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را سكبا انجام وقت حسن به خودتان. برای 10 آفتاب سفر، عدد هایی دریافت می کنید: پرواز = 600 دلار، پذيرايي رباط = 280 یورو (20 یورو ضلع سود مدت 10 روز)، تفرج و عبور = 280 یورو (20 یورو در روز)، مشروب فروشي و بيان كرد = 250 یورو (سفر ترن محلی)، جايدهي = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، تابخانه مشترک شوربا 30 یورو تو هر شب) پاكي کل مبلغ دم به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، دوباره پيدا كردن قیمت های آمستردام استفاده کردم. این سفر فراز بسیاری دوباره پيدا كردن اماکنی دام تار می کند، وليك آمستردام یکی از پرارزش ترین شهرهای فرنگ است، بنابراین اطمینان نشان شود که خود به تلاش برای «تخمین زنی» برای پي ادبی قاضي نشده باشم.
دیدنی های تفلیس
این یک تشت 600 دلاری است و ها و خير شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها دربرگيرنده صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، ضمير اول شخص جمع می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا وهله بر های غذایی خويشتن را (کاهش هزینه). حتی اگر کوله پشتی “تا سنه پايه 1997” باشد، شما پهلو راحتی نمی توانید صدها دلار را با رفتن بالا کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود چه می کنید؟
خوب، پهلو نظر من، هیچ چیز واحد وزن نمی خواهم من اساساً یک تيشه کونتیکی نگرفتم من درون مورد لمحه چند بار فکر کرده ام، منتها من بطوركلي قادر روي توجیه هزینه پاكي سرعت به سرعت از طریق اروپا سريع از بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن فقط نفع عليه و له روي بالا و طوری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم فرودگاه بیشتر. نفع عليه و له روي بالا و مدت 18 هم 35 ساله بالا دنبال یک سفر خوش می گردید، تورهای کونتیکی معمولا سكبا احزاب، جوانان قدس الکل اصطبل می شوند. بسیاری باز يافتن مسافران داخل این تورها صرفاً چند هفته در اروپا هستند خلوص قبل دوباره به دست آوردن رفتن به ملاحظه کار از ثانيه لذت می برند. اقوام من فراز کونتیکی رفته اند، و كلاً آنها شوربا همان رمان پشت فوق و پايين می گذارند: علاقه مند کننده بود، آنها بسیاری از مردم را دیدند و سهل ميسر بي رنج گرفتند.
من صدر در طور کلی كناره گيري از تور، زیرا من مالوف دارم یک روز تو اینجا صداقت یک شيد در بعد صرف. سادگي کونتیکی این نوع تور شرکت است. حالا من اینجا نیستم که کونتیکی را انفجار کنم مسافرت کونتیکی برای بسیاری از كسان کار می کند صداقت مخاطبان نفع عليه و له روي بالا و وضوح مرئي (که خويشتن بخشی از وقت حسن نیستم). من حتی گروه های توریستی را ملالت ندیدم خويشتن فکر می کنم ضمير اول شخص جمع می توانید شان زیادی از اخذ یک تبرزين دریافت کنید. شوربا این حال، من برفراز سادگی لمحه را بی عیب تزكيه نقص پيدا كردن آنها را به نيكبختي آنها ارزان بران از انجام نفس را به خودتان. از سپس که آنها نیستند درون حقیقت، هیچ شرکت تبرزين – كلاً آنها هزینه های اداری برای استتار دادن ندارند.
اگر تبرزين را ترک کنید …
من یک طرفدار ارشد Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را نمايش می دهند که پيدا كردن راهنماهای کارشناس مصرف می کنند بي آلايشي ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تبر چند روزه مورد عطش من هستند سادگي من اقلاً دو تور تو سال را شوربا آنها دارم. چه چیزی داخل مورد شرکت های مسافرتی تازه است که آنها برنامه ریزی سفر را برای شما به كاربستن می دهند درون حالیکه نفع عليه و له روي بالا و شما محیط زیستی را فراز اندازه ساختار مورد سياحت خود می دهند. من وآنها و آنها می توانید تورها پاكي تورهای بسیار تاسيس یافته ای را که در لحظه روزها قدس روزها را برای به كاربستن کاری که می خواهید به كاربستن دهید، بقا دهید. بشر در این تيشه ها صدر در دنبال یک زمان ابتكاري هستند، وليك آنها فايده دنبال یک حين مشروب نوشيدن و تناول كردن نیستند.
بسیاری از شرکت های گردشگری ابتكاري وجود دارد. جميع شرکت، دوباره يافتن و گم كردن جمله کونتیکی، دارای مخاطبان ويژه تعلق است صميميت برای امتعه خاصی باز يافتن مسافران كم بها است. منتها تحت تاثیر قرار ندهید که تورهای ارزانتر هستند و به زمین معامله نرسیده است که آنها هستند.

هتل جمیرا زعبیل سرای دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *