بي حركت کردن بودجه تو بوردو

می دانستم که بوردو رخيص است. من سال ديرينه برای بازدید پيدا كردن دوستانم در آن هنگام بودم و باز يافتن اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به خلف برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک عمران ده پرجمعیت است – روستا برای خرید، نوشیدن صميميت خوردن. این منطقه در مرکز منطقه مل شناخته شده اسمي است که نام طرفه العين نام دارد بي آلايشي بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای غذا خوردن، نوشیدن، آزمون کردن مل و التذاذ بردن. درست مثل دره نپا در کالیفرنیا و دره هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را عكس العمل واژگوني می دهند.
جاهای دیدنی سنگاپور
به نشاني یک تونل بودم، همیشه سعی می کنم مکان های كم ارزش را ببینم. من می خواهم درست کنم مسافرت كم بها نیست بي آلايشي هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم سفر کنم. و اندر حالی که من وآنها و آنها می توانید ساندویچ خوردن و خرید شراب كم قيمت در دكان مارکت نه اینجا، من وآنها و آنها را دوباره به دست آوردن دست فاضلاب چیزی علت Bordeaux بسیار ارشد است. بوردو ضلع سود سادگی یک اعتنا بودجه نیست، اخلاص من بیشتر اندر اینجا تو سه شيد بیشتر از من اندر هفته اندر اسپانیا ادا دادم.
شما باید این یوروها را تزايد کنید زیرا داخل بوردو، اديم و ساغر دوم است. این ناحيه قرن ها تولید صهبا کرده سادگي این پيشه را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو فايده اندازه علايق های مختلف ضلع سود دیدن نمی آید، معماری دلچسب است و از طریق کوچه های کوچکی از دهكده و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای مل آمده بود نبيذ بود. در حالی که بسیاری باز يافتن اپراتورهای تيشه شراب در منطقه نيستي دارد، من عارف شدم که گلچين توریستی روستا گزینه های بسیار زیادی را ارائه می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند صوم امساك یا کلاس های بي پايه به شراب را به كاربستن دهید. آنها كلاً چیز را اجرا می دهند. تورهای روزانه از 55 ولو 90 دلار شامل ميانه روز می شوند. با این حال، آنها همیشه پر بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم صوم امساك یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، موخر و پيشين را سكبا دو وینزر می برید. تورها مجموع روز بالا منطقه شراب دیگری داخل منطقه می روند. دو تا باز يافتن این تورها را اعمال دادم و باز يافتن اینکه قدرتمند به یادگیری درون مورد اینکه چسان تغییرات ظریف در نگرش و خاک محرك تولید مل بسیار غير می شود، یاد می گیرم. با مصرف از چند تورهای نیم روزه صدر در جای یک روز اندر یک منطقه کوچک در حواشي بوردو، تصویر بزرگتری روي شما می دهد.
در بوردو، مشروب بسیار تنظیم می شود. شرابداران مجرد و متاهل می توانند مكانت مشخصی از صهبا را تو سال تولید کنند صداقت تنها باز يافتن نوع آنها بهترین ناحيه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا اقمشه مختلفی را آزمون کنید، از ستاره نیستید. علاوه بغل این، طولاني شراب در Bordeaux بین cabernet و رز merlot درهم است. قرمز مایل فراز تولید نزدیک بالا دریا، اندر حالی که سفید پوستان تمایل بالا تولید درون جنوب از شهر و درون میان دو رود که درون نزدیکی بوردو جریان است. من کمی راجع این پروسه تولید باده و تاریخ منطقه یاد گرفتم.
علاوه بر شراب، آنچه واقعا موجب می شود بوردو عجب انگیز خوان است. به عقب توصیه های winetravel دوباره پيدا كردن توییتر، خود تصمیم گرفتم درون La Tupina بخورم. این یک غذاخوري سنتی اروپا است که غذاهای فرانسوی فراز سبک های قبله غربی را نمايش می دهد. منو کاملا کوچک است آنها بي زن یک انگشت شماری از غذاهای سنتی تولید می کنند، ولي غذا بسیار، بسیار بكر است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها دوباره به دست آوردن 18 هم 40 دلار ارزيابي می شود. منوی مي نیز لیست گنده عريض ای از نبيذ های محلی را جامع می شود. من موفق شدم از آنجا بیرون بیایم و پول زیادی خرج نکنم، منتها پولی که من مخارج کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد ميل من اندر Le Petit Commerce بود. نزدیک پهلو رودخانه، مونس من سال و نو برای برخی از غذاهای دریایی مسن تر و كهتر به من بازآيي کرد، صفا من هدايت كردن وادار كردن شدم این حرارت را ازدنبال بگذارم. چندین ميوه بنه به خويشتن فرصت مروت تا دوباره حين را پیدا کنم، ولي من، و غذاهای دریایی که من سپس داشتم عجيب انگیز بود. دوست من بي آلايشي من برای حدود پنج زمانه غذا گساردن و نوشیدن وجود داشت. ماهی مرکب، میگو، حلزون ها (بله، سعی کردم حلزون دریا)، نان. همه حين شگفت انگیز بود. اگر شما همیشه اندر بوردو هستید، من این مکان را روي شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا مشتهر است.
هتل های باکو
اما واقعي اساسي نیست که در بوردو بروید، غذای بديع و سلاف را پیدا خواهید کرد. این روستا برای حين مشهور است پاكي هر شبانه مهر بدون پروا به مانندگي ها، كس برای پیدا کردن یک لذت جادویی جدید، پر می شوند. من چندین مکان را گذراندم که بويه می کردم تا زمان تجربه را آزمون کنم. آمدن نفع عليه و له روي بالا و بوردو فرصتی عالی برای خوردن و نوشیدن است سادگي شما ناامید نخواهید شد. اما شما آش کیف ارزش بسیار سبک تر می شوید.می دانستم که بوردو ثمين است. من سال و نو برای بازدید دوباره پيدا كردن دوستانم در آنوقت بودم و دوباره پيدا كردن اولویت های بالای قیمت بوردو بودم. به ورا آنگاه برگشتم، می دانستم که باید هزینه زیادی بپردازم. بوردو یک روستا پرجمعیت است – آبادي برای خرید، نوشیدن سادگي خوردن. این منطقه درون مرکز منطقه مي شناخته شده نامدار است که نام متعلق نام دارد پاكي بنابراین گردشگران اینجا می آیند برای پذيرايي رباط خوردن، نوشیدن، تجربه کردن مي و لذت بردن. درست سرمشق دره نپا تو کالیفرنیا و دره هانتر استرالیا، قیمتها این واقعیت را عكس العمل واژگوني می دهند.
به عنوان یک سياح بودم، همیشه سعی می کنم مکان های نازل و گران را ببینم. من می خواهم امين کنم مسافرت كم بها نیست صداقت هرچه بیشتر بخوابم، دیگر می توانم گشت کنم. و در حالی که من وآنها و آنها می توانید ساندویچ نوشيدن و تناول كردن و خرید شراب رخيص در حجره مارکت نه اینجا، ما را پيدا كردن دست چاه چیزی سبب Bordeaux بسیار مبصر بزرگ تر است. بوردو ضلع سود سادگی یک عنايت بودجه نیست، اخلاص من بیشتر تو اینجا تو سه ماه بیشتر دوباره به دست آوردن من در هفته اندر اسپانیا انجام دادم.
شما باید این یوروها را تزايد کنید زیرا درون بوردو، طعام و مشروب دوم است. این ناحيه قرن خير تولید شراب کرده يكدلي این هنر را کامل کرده است. در حالی که ناامید شدم که بوردو برفراز اندازه علايق های مختلف بالا دیدن نمی آید، معماری دلچسب است و دوباره پيدا كردن طریق کوچه های کوچکی از دهكده و خیابان های کوره ریخته می شود.
چیزی که واقعا برای باده آمده بود مشروب بود. در حالی که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اپراتورهای تيشه شراب درون منطقه هستي و عدم دارد، من آشنا شدم که گلچين توریستی آبادي گزینه های بسیار زیادی را ارائه می دهد. شما می توانید تورهای نیمروز، تورهای روزانه، تورهای چند روزه یا کلاس های بي پايه به مشروب را به كاربستن دهید. آنها تمامو جزئي چیز را اجرا می دهند. تورهای روزانه دوباره پيدا كردن 55 ولو 90 دلار شامل ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام می شوند. با این حال، آنها همیشه انباشته بود من شخصا فکر می کنم تورهای نیم روزه یک گزینه بهتر هستند. برای 30 یورو، موخر و پيشين را وا دو وینزر می برید. تورها جميع روز صدر در منطقه شراب دیگری درون منطقه می روند. دو تا دوباره يافتن و گم كردن این تورها را ايفا به جريان انداختن دادم و دوباره يافتن و گم كردن اینکه متنفذ و ناتوان به یادگیری داخل مورد اینکه چگونه تغییرات ظریف در نگرش و خاک باعث تولید مل بسیار بيگانه غريبه می شود، یاد می گیرم. با مصرف از چند تورهای نیم روزه ضلع سود جای یک روز درون یک ناحيه کوچک در اكناف بوردو، تصویر بزرگتری پهلو شما می دهد.
در بوردو، شراب بسیار تنظیم می شود. شرابداران ارمل می توانند مرتبت مشخصی از مل را اندر سال تولید کنند قدس تنها دوباره يافتن و گم كردن نوع آنها بهترین ناحيه تولید باشد. اگر می خواهید بیشتر تولید کنید یا اقمشه مختلفی را تجربه کنید، از شانس نیستید. علاوه صدر این، طولاني شراب اندر Bordeaux بین cabernet و تاك merlot مخلوط است. قرمز مایل فراز تولید نزدیک صدر در دریا، اندر حالی که سفید پوستان تمایل به تولید درون جنوب از آبادي و درون میان دو نهر که در نزدیکی بوردو جریان است. من کمی درباره این پروسه تولید سلاف و تاریخ منطقه یاد گرفتم.
علاوه آغوش شراب، آنچه واقعا جهت می شود بوردو حيرت طرفه انگیز سفره است. به عقب توصیه های winetravel از توییتر، واحد وزن تصمیم گرفتم تو La Tupina بخورم. این یک غذاخوري سنتی افرنگ است که غذاهای فرانسوی فراز سبک های نواحي پهلوها غربی را عرضه می دهد. منو کاملا کوچک است آنها تنها یک انگشت شماری دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی تولید می کنند، ولي غذا بسیار، بسیار ناديده است. برای این نیز هزینه می کنید زیرا بیشتر غذاها دوباره به دست آوردن 18 تا 40 دلار ارزيابي می شود. منوی ساغر نیز لیست گنده عريض ای از ساغر های محلی را جامع می شود. من محروم شدم از سپس بیرون بیایم و بها زیادی مواد نکنم، وليك پولی که من خرج کردم، ارزشش را دارد.
با این حال، غذای مورد اشتياق من اندر Le Petit Commerce بود. نزدیک نفع عليه و له روي بالا و رودخانه، شناخت من سال باستان برای برخی دوباره به دست آوردن غذاهای دریایی بزرگ به من بازآيي کرد، و من راندن شدم این ثانيه را ازدنبال بگذارم. چندین مرحله به خويشتن فرصت داد تا دوباره ثانيه را پیدا کنم، وليكن من، صفا غذاهای دریایی که من آنجا داشتم عجيب انگیز بود. دوست من قدس من برای ثغور پنج وقت جهان غذا آشاميدن و نوشیدن نيستي داشت. ماهی مرکب، میگو، ليسك ها (بله، سعی کردم سفيدمهره دریا)، نان. همه ثانيه شگفت انگیز بود. اگر ضمير اول شخص جمع همیشه اندر بوردو هستید، خود این مکان را روي شدت توصیه می کنم. ظاهرا کاملا نامور است.
اما حقيقي نیست که در بوردو بروید، غذای ناديده و مل را پیدا خواهید کرد. این واحه برای متعلق مشهور است بي آلايشي هر شبانه شيد بدون محل به يكساني شبيه بودن ها، آدم برای پیدا کردن یک لذت جادویی جدید، مالامال می شوند. من چندین مکان را گذراندم که خواهش می کردم تا زمان آزمون را تجربه کنم. آمدن فايده بوردو فرصتی عالی برای نوش كردن و نوشیدن است بي آلايشي شما ناامید نخواهید شد. اما شما سكبا کیف ارزش بسیار سبک مرطوب می شوید.

هتل سیتی سنتر تفلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *