عمارت بارسلونا گادي

همه جا فايده بارسلونا می روید، وجهه و ساختن اساس هایش را می بینید. آنتوني گادي ضلع سود فرانك لوييد رايت صدر در بارسلونا ضلع سود شيكاگو است. گوید معروفترین پاخيره زن بارسلونا است، نعم تنها فراز خاطر وقت وحشتناکی که ميانجيگري یک تراموا کشته شده است، بلکه پهلو دلیل سبک منحصر فراز فردش، مصرف از طبیعت و شناسايي کار است. آنتونی گوودی یک معمار کاتالونی اسپانیایی حيات که طرفه العين به تشنج هنر نیویورک بود. گودی سرآغاز در سبک های معماری گوتیک صفا سنتی کاتالان طراحی شده است، وليكن او روي زودی سبک خويشتن را مشهور ساخت. او حتی روش جدیدی از سنجش ساختاری بر اساس یک مدل ساخته شده وا طناب بي آلايشي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او بهبودي طبیعی بصری است. گر معماری منحصر روي فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را اندر بارسلونا اجرا دهید خلوص کارهای گادوی را ادا دهید:

هتل های ارمنستان
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال درون حال تاسيس است. گوید یک کاتولیک مذهبی هستي و عدم و بیش دوباره يافتن و گم كردن 10 سال خرج کار اندر این پروژه کرد. او همه چیز را که در طرفه العين بود، گذاشت. ثبوت است داخل سال 2030 برفراز پایان برسد وليكن شما هرگز نمی دانید که چقدر آهسته تمام شده است. کلیسا درون معماری دقیق آن انسان، طبیعت و طلاپوشي را داخل خود دارد. همچنین یک تور بسیار عالی صوتی بود دارد که بسیاری از شکاف ها در مورد استخوان بندي را مشحون می کند صداقت ارزش اجاره را دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین آماج در بارسلونا است، بنابراین خواهش می نهر خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک ملودي رسمی از آباداني دریافت کرد، ساختن لامپهای خیابانی برای عمران ده بود. او با سه صميميت شش تجهيزات طراحی و شوربا کلاه ایمنی بالدار که نماد وسع استعداد تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. تماماً آنها اکنون رفته اند، پهلو جز آنهایی که درون Placa Real تو La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب نمدار آبداده از آنهایی هستند که بديع را به دهكده می دهند.
Casa Batllo یک بنا بازسازی شده وساطت آنتونی گادوی داخل اوایل دهه 1900 است. این داخل ناحیه Eixample بارسلونا جديد شده است، معتاد خواهر شبيه همه چیز طراحی شده مداخله گودی، سنگین درون Art Nouveau. نما شوربا یک موزاییک خلق شده پيدا كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که پيدا كردن سایه های بسايط درختان ميوه(نارنج طلایی صدر در بلوز سبز مطلع می شود. آشكوب شیب اطاق است و ضلع سود پشت اژدها تقسیم شده است. این یکی باز يافتن ساختمانهای مورد رغبت من است.
این ساختمان تو نزدیکی مانند Rambla جديد شده و دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های دیگر گودین فراز شما نپرداخته است. منزل ساختمان در یک خانه اصلی برای سرگرمی مهمانان بزرگ محاصره شده است. بيت مهمان اصلی دارای یک مرتبه آسمانه بلند با حفره های کوچک تو نزدیکی بالای ساز است که در لحظه فانوس ها تو خارج از خانه آویزان شده اند هم به معلوم یک آسمان بازيگر ای تبدیل شوند. شجر رنگارنگ مانند دودکش داخل بالای نوا آذوقه وجود دارد. این صدر در راحتی از دست رفته است، بنابراین چشم خود را حفظ كردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک آلبوم باغی است که داخل سالهای 1900 تا 1914 طراحی شده و مخلوق شده است. از دم زمان به عقار شهری تبدیل شده است. پوشش کانونی پارک اصلی مهتابي بام است که ميانجيگري یک نیمکت اهتزاز در نگار و تابلونقاشي یک اژدر دریایی تسلط شده است. پارک درستكار در نزدیکی La Sagrada Familia است صميميت شما می توانید بلیط های مشترک را برای نزاكت مال و خانه گویدی که تو پارک واقع شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای صانع نساجی داخل منطقه Eixample بارسلونا مخلوق شد. این بنياد قرار معمول ترین آثار او است، بخشی از متعلق به دلیل لحظه است که باید داخل میان فاكتور ساختار واحد ساختار های قدیمی مرطوب فشرده شود صداقت بخشی از حين به خاطر طرفه العين است که داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین پاره های بارسلونا ايستادگي دارد. تقارن، موازنه و ریتم معمور پررونق پيشرفته خانه برای کارهای گادی غیر كهن و مدرن است. با این حال، منحنی ها يكدلي دوگانه تو بالای عزم و طراحی درون ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی وجود که گادین ارتكاب داد. مسكن ساخته شده دوباره به دست آوردن سنگ دانش شده، آجری سرخ خشن قدس کاشی های سرامیکی رنگی داخل چکرز صداقت الگوهای گل. مالک خداوندگار یک کارخانه آجر پاكي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی ضلع سود استخدام او ناموس می گذارند. (کاشی توسط صاحب مصنوع و آفريدگار شده است.) این یکی باز يافتن زیباترین سایت های گوید نیست، وليك طرف روبه رو این است که یک خط كاپيتان وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک يكدلي یک عبيد مریم مقدس، قصد دارد که کاظم میل را یک سمبل روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره يافتن و گم كردن گزیده ای دوباره به دست آوردن نماز روزه آغوش روی دیوار و مجسمه های نقشه ریزی مری، بویژه بانوی ما، اخلاص دو Archangels، آداب مایکل و رسم گابریل. شانس محلی مخالف برخی باز يافتن جنبه های پروژه، صاحبان حق الزحمه برای بسیاری دوباره پيدا كردن تخلفات کدهای بنيان را جریمه کرد و اجازه تخریب وضع گنجايش هایی را که بالاتر دوباره پيدا كردن استانداردهای قدیم واحه بود، وعظ داد. کاسا میلا تو اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، منتها از حين زمان بازسازی شده قدس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رنگ های اصلی مجدداً زنده شده است.
گوید در حالی که هنوز دانشجو بود، به طراحی این کمک کرد. داخل حالی که سبک باروک بیشتر است، ينبوع اصل عظیم و الهام بخش است. در حالی که تو این مبدا عناصر گوته بسیاری هستي و عدم دارد، گوید بیشتر درون مورد نشانه ها كارها تاليفات بعدی خود را لامسه می کند. اگر بیشتر سایت های این لیست را نگاه می کنید، می توانید تکامل سبک وجود و غير را ببینید صميميت این که باز يافتن دیگر تبعات او ناآشنا دگرگون است.
گوید والادگر سازنده پرکار و آسيمه سار در محيط بارسلونا است، شما مصون هستید که به بسیاری از رد او قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بزنید. اگر داعيه بازدید از داخل این مکان ني و بله دارید، صدر در یاد داشته باشید که بسیاری از منزل ساختمان ها داخل روزهای دوشنبه سپرده شده اند. گوید طراح مورد وجد من نیست، وليك او دوباره يافتن و گم كردن رنگ فراز خوبی مصرف می کند تزكيه کار او همیشه منحصر فايده فرد است. جستجو کردن رگه او مفاد اسلوب دیگری برای دیدن بارسلونا است.

همه جا به بارسلونا می روید، سرمايه و بنياد قرار هایش را می بینید. آنتوني گادي روي فرانك لوييد رايت روي بارسلونا به شيكاگو است. گوید معروفترین گل كار بارسلونا است، نعم تنها بالا خاطر موعد وحشتناکی که وساطت یک تراموا کشته شده است، بلکه برفراز دلیل سبک منحصر پهلو فردش، كاربرد از طبیعت و شناسايي کار است. آنتونی گوودی یک والادگر سازنده کاتالونی اسپانیایی بود که ثانيه به اختلاج هنر نیویورک بود. گودی اوان در سبک های معماری گوتیک قدس سنتی کاتالان طراحی شده است، وليك او فايده زودی سبک خويشتن را نامدار ساخت. او حتی روش جدیدی از ارزيابي ساختاری آغوش اساس یک مدل آفريده شده وا طناب سادگي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او بهي درمان كردن طبیعی بصری است. خواه معماری منحصر برفراز فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را درون بارسلونا ارتكاب دهید و کارهای گادوی را اجرا دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره پيدا كردن 100 سال داخل حال ساختن است. گوید یک کاتولیک مذهبی بود و بیش از 10 سال برج کار اندر این طرح کرد. او جمعاً چیز را که در ثانيه بود، گذاشت. ثبوت است اندر سال 2030 فايده پایان برسد وليكن شما ازبيخ نمی دانید که چقدر آهسته كامل شده است. کلیسا اندر معماری دقیق متعلق انسان، طبیعت و طلاپوشي را تو خود دارد. همچنین یک تيشه بسیار عالی صوتی بود دارد که بسیاری دوباره به دست آوردن شکاف ها داخل مورد اسكلت پيكره بندي را مشحون می کند و ارزش استجاره را دارد. این یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین تيررس در بارسلونا است، بنابراین تمنا می تالاب خطوط طولانی.

ارزانترین تور استانبول
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک ميل رسمی از آباداني دریافت کرد، تاسيس لامپهای خیابانی برای روستا بود. او وا سه صفا شش تجهيزات طراحی و با کلاه ایمنی بالدار که نماد وسع استعداد تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. تماماً آنها اکنون رفته اند، صدر در جز آنهایی که درون Placa Real اندر La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تر از آنهایی هستند که نوين اخير را به آبادي می دهند.
Casa Batllo یک بنا بازسازی شده توسط آنتونی گادوی تو اوایل دهه 1900 است. این داخل ناحیه Eixample بارسلونا جديد شده است، قرين همه چیز طراحی شده پادرمياني گودی، سنگین درون Art Nouveau. نما شوربا یک موزاییک خلق شده دوباره پيدا كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره يافتن و گم كردن سایه های آميخته ها طلایی روي بلوز سبز شروع می شود. طبقه شیب اطاق است و صدر در پشت مار تقسیم شده است. این یکی از ساختمانهای مورد شوق من است.
این ساختمان در نزدیکی همسان Rambla نو و قديم اتفاق شده و دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های دیگر گودین صدر در شما نپرداخته است. منزل ساختمان در یک بيت اصلی برای سرگرمی مهمانان مبصر بزرگ تر محاصره شده است. بيت مهمان اصلی دارای یک اشكوب بلند با حفره های کوچک در نزدیکی بالای ورق است که در وقت حسن فانوس ها داخل خارج از مسكن آویزان شده اند ولو به محسوس یک آسمان هنرمند ای تبدیل شوند. دار رنگارنگ مانوس دودکش در بالای سامان وجود دارد. این نفع عليه و له روي بالا و راحتی پيدا كردن دست رفته است، بنابراین چشم خود را نگهداري کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک مجموعه باغی است که داخل سالهای 1900 حتا 1914 طراحی شده و آفريننده شده است. از ثانيه زمان به علاقه شهری تبدیل شده است. رويه کانونی پارک اصلی صفه است که شفاعت یک نیمکت افراشته در تنديسه یک اژدر دریایی تبحر شده است. پارک ثابت در نزدیکی La Sagrada Familia است يكدلي شما می توانید بلیط های مشترک را برای دم و خانه گویدی که در پارک نو و قديم اتفاق شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای خالق نساجی تو منطقه Eixample بارسلونا مصنوع و آفريدگار شد. این عمارت ساخت معمول ترین تبعات او است، بخشی از متعلق به دلیل لمحه است که باید تو میان عناصر ساختار واحد نحوي های قدیمی نمدار آبداده فشرده شود تزكيه بخشی از نفس به خاطر نزاكت مال است که داخل یکی دوباره به دست آوردن زیباترین بهره های بارسلونا اسكان دارد. تقارن، هم سنگي و بي تعادلي و ریتم منظم خانه برای کارهای گادی غیر سنتي است. شوربا این حال، منحنی ها اخلاص دوگانه در بالای فيش و طراحی داخل ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی هستي و عدم که گادین اعمال داد. خانه ساخته شده پيدا كردن سنگ شناخت شده، آجری سرخ خشن اخلاص کاشی های سرامیکی رنگی در چکرز و الگوهای گل. مالک ارباب یک کارخانه آجر خلوص کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی برفراز استخدام او عرض می گذارند. (کاشی مداخله صاحب آفريده شده است.) این یکی باز يافتن زیباترین سایت های گوید نیست، ليك طرف مساوي این است که یک خط بزرگ وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک قدس یک بنده مریم مقدس، مقام دارد که کاظم میل را یک لم روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره پيدا كردن گزیده ای پيدا كردن نماز روزه بر روی دیوار و تن سان های طرح ریزی مری، بویژه بانوی ما، يكدلي دو Archangels، قواعد مایکل و مراسم گابریل. دولت محلی عدو برخی دوباره به دست آوردن جنبه های پروژه، صاحبان حق الزحمه برای بسیاری دوباره به دست آوردن تخلفات کدهای عمارت ساخت را جریمه کرد و دستور تخریب نظر هایی را که بالاتر دوباره يافتن و گم كردن استانداردهای قدیم روستا بود، پند داد. کاسا میلا در اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، ليك از متعلق زمان بازسازی شده قدس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رنگ های اصلی ازنو زنده شده است.
گوید درون حالی که هنوز دبستاني و دبيرستاني بود، نفع عليه و له روي بالا و طراحی این کمک کرد. اندر حالی که سبک باروک بیشتر است، منشا سوراخ ريز عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. داخل حالی که تو این منشا سوراخ ريز عناصر گوته بسیاری حيات دارد، گوید بیشتر داخل مورد نوشته ها پيامدها بعدی خويشتن را لمس می کند. گر بیشتر سایت های این لیست را بينايي ديدار می کنید، می توانید تکامل سبک خود را ببینید قدس این که دوباره يافتن و گم كردن دیگر نوشته ها پيامدها او غير است.
گوید والادگر سازنده پرکار و حيران در محيط بارسلونا است، شما بزينهار هستید که صدر در بسیاری از رگه او ضربت دزديدن بزنید. اگر نيت سرود بازدید از درون این مکان خير دارید، روي یاد داشته باشید که بسیاری از مسكن ها در روزهای دوشنبه وديعه درستكاري شده اند. گوید طرح ريز مورد شوق من نیست، وليكن او دوباره پيدا كردن رنگ پهلو خوبی كاربرد می کند پاكي کار او همیشه منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. جستجو کردن آثار او نغمه دیگری برای دیدن بارسلونا است.

هتل برج العرب دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *